شرکت اپل به علت زمان استراحت زیاد راهی دادگاه می شود

هنگامی که شما در راس امری قرار می گیرید، مانند پرتاب تیر به دارت مدام اتهامات حقوقی و قانونی به شما وارد می شود.  شرکت اپل نیز یک شرکت بزرگ است که اینبار به دلیل کم کاری کارکنان خود , راهی دادگاه شده است و قضیه اصلی بر سر افزایش میزان استراحت هنگام ناهار است.

Apple-slammed-with-another-lawsuit-in-California-this-time-over-unpaid-lunch-breaks

منظور ما از شرکت اپل خط مونتاژ محصولات اپل یعنی شرکت بزرگ Foxconn نیست بلکه شرکت اپل شعبه کالیفرنیا می باشد که یک پرونده حقوقی علیه میزان عملکرد آن  ایجاد شده است و پیرامون 20000 ساعت کاری کارمندان اپل و مقایسه ساعت کاری کنونی و سابق این شرکت می باشد.

شرکت حقوقی که این پرونده را علیه اپل تشکیل داده، در ابتدا با مشتریان فعلی این شرکت تماس گرفت، و آن ها گفتند که شرکت اپل مدت زمان زیادی را صرف وقت استراحت هنگام ناهار برای کارکنان خود می کند و در این مدت زمان طولانی به مشتریان اجازه ورود به شرکت را نمی دهد. این پرونده بیشتر به علت اینکه اپل اعلام کرد طبق قوانین ساعت کار کارکنان این شرکت حقوق کافی را از دولت دریافت نمی کنند تشکیل شد.

وکلای مربوط به بخش ساعت کاری Hogue  و Belong  که به دست آوردن یک وضعیت عملکردی مناسب در تمامی شرکت ها را مدیریت می کنند گفته است که شرکت اپل در حاضر هفت وکیل برای حل این پرونده حقوقی دارد و گمان می رود که تمامی بخش های   Silicon Valley ( نام مستعار بخش جنوبی خلیج سانفرانسیسکو درشمال کالفرنیا در ایالات متحده می باشد که بسیاری از بزرگ ترین شرکت های تکنولوژی جهان در آنجا قرار دارد.) در حال حاضر این پرونده حقوقی را بسیار جدی گرفته اند.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا