new product from apple tv

اپل تی وی ( apple tv ) یک محصول مرموز جدید

براساس گزارشات ، شرکت اپل اخیرا با تعدادی از بزرگترین اپراتور های تلوزیون کابلی در آمریکا درباره “یک محصول جدید تلوزیونی” یعنی اپل تی وی صحبت کرده است. ولی شروع به کار تلوزیون اپل در آینده نزدیک پیش بینی نمی شود.شایعات محصول جدید شرکت اپل که apple tv است از چند روز قبل بعد از انتشار یک یاداشت تحقیقاتی از “James Kisner” آغاز شده بود. ولی اطلاعاتی که درآن بود بیشتر تکرار مکررات یک مقاله قدیمی تر بود که او در 19 اکتبر منتشر کرده بود.

“James Kisner”در آن مقاله گفته بود که حداقل یک اپراتور بزرگ تلوزیون کابلی در حال پیش بینی کردن فضای مورد نیاز برای اضافه شدن یک محصول اپل یعنی اپل تی وی به شبکه پهن باند شان می باشد.

برخلاف او که رسیدن apple tv را بسیار نزدیک خواند ، “John Paczkowski” از سایت “AllThingsD” این پیش بینی را در روز جمعه بعید دانست و گفت:

” اگر اپل به راه اندازی یک سرویس جدید ( اپل تی وی ) نزدیک بود، حتما درمورد توافقنامه های جدید با مسئولان برنامه ریزی تلوزیون در ارتباط بود و ما در این رابطه هیچ چیزی نشنیده ایم!”

اپل تی وی جدید

صحبت های اپل با اپراتور ها راجب اپل تی وی

به هر حال ، “John Paczkowski” اعلام کرد که اپل با “تعدادی از اپراتور های بزرگ تلوزیون کابلی” درباره “یک محصول تلوزیونی جدید” بی نام و نشان صحبت کرده است.این محصول احتمالا اپل تی وی است. او پیش بینی می کند که این صحبت ها حداقل یکی از اپراتورها را به “سعی و تلاش برای رفع مشکلات حافظه و غیره” مصمم کرده است که احتمالا منبع اخبار “James Kisner” هم بوده است.

“John Paczkowski” می گوید که هنوز قطعه های گمشده زیادی وجود دارد ، و با وجود اینکه سناریوهای ” چطور اگر؟…” اپراتور های بزرگ تلوزیون کابلی در باره شایعات محصول جدید اپل قطعا جالب است ، یک هیاهوی بزرگ برای معرفی و قطعی بودن به زودی رسیدن این محصول نیست.

شرکت اپل تلویزیون جدید

ساخت یک تلوزیون تکامل یافته از سوی شرکت اپل

شایعاتی درباره یک تلوزیون تکامل یافته به نام apple tv از اپل از سالها پیش وجود داشته است ، ولی در ماه آگوست امسال “Eddy Cue” یکی از اعضای هیئت رئیسه اپل اعلام کرد که ورود چنین محصولی بدون توافق های ضروری برای محتوای آن بعید است.

او گفت که شرکت اپل می تواند یک تلوزیون با رابط کاربری بهتر تولید کند ، ولی این به تنهایی یک “راه حل ناقص” است.

یک گزارش قدیمی تر نیز در امسال ادعا کرد که شرکت اپل در حال فکر بر روی ساخت یک رسیور برای دریافت تلوزیون زنده است.”The Wall Street Journal” گفته بود که اپل برای این قصد با اپراتور ها به هیچ توافق نرسیده است که احتمالا بخاطر بی میلی آنان نسبت به ورود اپل به جمع تلوزیون های زنده توسط اپل تی وی است.

apple tv samsung

apple tv و رقابت با samsung

همانطور که میدانید سامسونگ این روزها با تلویزیون هایش بازار را گرفته است . تلویزیون هایی با سیستم عامل ساده ولی کارآمد. سامسونگ در تلویزیون سازی از تمامی شزکت های رقیب پیشی گرفته است ولی احتمالا در آینده شاهد رقابت این دو شرکت در تلویزیون نیز خواهیم بود. رقابتی توسط سیستم عامل ها. انروید بر روی تلویزیون سامسونگ و ios بر روی apple tv

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا