یک کنترل از راه دور با سنسور‎های حرکتی برای تلویزیون اپل

کنترل از راه دور جدید تلویزیون اپل انتظار می‎رود دارای سنسورهای حرکتی نظیر کنترل Wii باشد

طبق گزارش وب سایت TechChrunch، تلویزیون اپل جدیدی که انتظار می‎رود در رخداد ماه بعدی رونمایی شود دارای یک کنترل از راه دور با سنسور‎های حرکتی خواهد بود.

این سایت با نقل قول گرفتن از منابع قابل اعتماد می‎گوید که “این کنترل از راه دور به احتمال زیاد حاوی چندین محو سنسور است که آن را مشابه با یک کنترل از راه دور Nintendo Wii می‎سازد.”

Jailbreak-the-Apple-TV-2-With-Seas0nPass

اپل سال‎ها است که شایعه شده است در حال سر و کله زدن با کنترل حرکتی است. این شرکت چندین کمپانی دارای تکنولوژی پیشرفته و تخصصی مناسب با این زمینه را تحت کنترل خود گرفته است، و چندین درخواست برای حق انحصاری در 5 سال اخیر در رابطه با اختراعات حس گر‎های حرکتی ثبت کرده است.

اعتقاد کارشناسان بر این است که اشارات حرکتی فقط یکی از گزینه‎های ورود فرمان‎های جدید کنترل از راه دور تلویزیون اپل به شمار می‎رود.

در ماه خرداد، نیویورک تایمز گزارش داد که این کنترل از راه دور همچنین دارای یک تاچ پد برای اسکرول کردن، حداقل دو دکمه‎ی فیزیکی، و یک میکروفون باری فرمان‎های صوتی است.

همچنین گفته می‎شود اندکی ضخیم تر است.

همه‎ی این حرف‎ها باعث می‎شود این دستگاه جالب باشد مخصوصا زمانی که شما به آن کیت توسعه نرم افزاری (SDK) اپل را نیز، که انتظار می‎رود به همراه تلویزیون اپل جدید عرضه شود، اضافه کنید.

تصور این امر سخت نیست که توسعه دهندگان به دنبال این امر بازی‎ها و اپلیکیشن‎های نوآورنه‎ای در پاسخ به کنترل‎های صوتی، حرکتی، لمسی و فیزیکی به وجود آورند.

Matthew Panzarino از سایت TechCrunch در صحبت با افرادی که با این پروژه آشنا هستند می‎گوید که “تجربه‎ی استفاده از این دستگاه گیرنده‎ی دیجیتالی انواع اینترفیس‎های تلویزیونی هوشمندی که تا به حال با آن سر و کار داشته‎ایم را با خاک یکسان می‎کند.”

در حقیقت این دستگاه آنقدر خوب است که او از آن به عنوان “اولین محصول واقعی تلویزیون اپل” یاد می‎‎کند.

اپل یقینا خودش را برای چیز مهمی با ارسال دعوتنامه‎ها برای روز 5 شنبه برای رخداد 18 شهریور در محل بسیار بزرگBill Graham Civic Auditorium در سانفرانسیسکو، آماده کرده است.

این کمپانی انتظار می‎رود که از این رخداد برای رونمایی آیفون‎‎های جدید، یک تلویزیون اپل و احتمالا آیپد‎های جدید، استفاده کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا