پیروزی اپل در پرونده‌ی ارسال نشدن پیام از آیفون به اندروید

قاضی در دادگاه مربوط به ارسال نشدن متون از گوشی آیفون به گوشی‎های هوشمند اندرویدی، به نفع اپل رای صادر کرد. اپل در دادگاه ادعا کرده است که فرستاده نشدن متون از آیفون به صاحبان اندروید به طور عمد انجام نشده است. مشکل مربوط به خدمات بوده است که در سال 2014 به وجود آمد، کاربران مدعی شده بودند که شرکت اپل عمدا کاری کرده است که کاربران آیفون قادر به ارسال پیام به گوشی‎های اندرویدی نباشند.

1

پیروزی اپل در دادگاه

شرکت اپل این مشکلات را حل کرد اما در نهایت کار به دادگاه کشیده شد. با درخواست‎های مکرر اپل به قاضی و بررسی پرونده، در نهایت مشخص شد که دو نفر از سه شاکی، گوشی آیفون قدیمی داشته‎اند که امکان ارسال متون از گوشی آیفون به اندروید را نداشته‎اند. شاکی دیگر نیز مدارک کافی را به دادگاه ارائه نکرده است و در نهایت قاضی به نفع اپل رای داده است.

ساخت اپل ایدی —>>> اپل ایدی

قاضی دادگاه، این پرونده را بسته اعلام کرد و در یک پاراگراف گفت: “دادگاه شواهدی که از طرف متهم یعنی شرکت اپل ارائه شده را مورد تایید قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر به قانون 112 مرجع مراجعه کنید. قاضی دادگاه به نفع شرکت اپل رای داده است و به همین خاطر این پرونده با این نتیجه، بسته خواهد شد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا