ساعت اپل بیش از یک میلیون واحد در چین فروش داشته است

ساعت اپل بر طبق تخمین جدیدی که توسط کمپانی چینی TalkingData صورت گرفته است، بیش از یک میلیون فروش داشته است

در چین، یک بازار بی نهایت مهم که نزدیک به یک پنجم بازگشت جهانی سرمایه‎ی اپل از آنجا صورت می‎گیرد، ساعت اپل بر طبق تخمین جدیدی که توسط کمپانی چینی TalkingData صورت گرفته است، بیش از یک میلیون فروش داشته است.

این اعداد، که توسط سایت Business Insider به اشتراک گذاشته شده است، نشان از این دارد که فروش این دستگاه اپل در بازار تشکیل شده از 1.33 میلیارد نفر به بیش از 1.07 میلیون دستگاه تجاوز کرده است.

1.Apple-Watch-standard-front-band
ذکر این نکته مهم است که آنالیز TalkingData تنها یک تخمین است چون اپل به دلایل مربوط به دنیای رقابت ارقام مربوط به فروش ساعت اپل را جایی منتشر نمی‎کند و در عوض ارقام فروش را داخل یک دسته‎ی بزرگتری از تخمین‎ها قرار می‎دهد که همچنین شامل Beats و لوازم جانبی، تلویزیون اپل و فروش محتوا، می‎شود.

2.Apple-Watch-sales-in-China-TalkingData-image-001

TalkingData یک پلت فرم بررسی کننده‎ی اپلیکیشن موبایل است که توسط بیش از 80 هزار اپلیکیشن مورد استفاده قرار می‎گیرد، از جمله اپلیکیشن چینی WeChat که دارای بیش از 1 میلیارد کاربر ثبت نام شده و 549 میلیون کاربر فعال به صورت ماهانه، می‎باشد.

آنالیز آن‎ها به نوعی در برابر آنالیز فرد تحلیل گری به اسم Steve Milunovich قرار می‎گیرد.

شخصی که ماه گذشته تخمین زده بود که اپل در یک چهارم دوم سال 2.2 میلیون ساعت فروخته است و گفته بود که توجه به این دستگاه روند رو به کاهشی را طی می‎کند.

نتیجه گیری او براساس نظرات بر جستجو‎ها در اینترنت است، روشی که اتخاذ آن به سختی برای تعیین میزان فروش قابل اطمینان است، ولی نمودار ارقامی TalkData دوباره مهر تاییدی بر این قضیه است که فروش ساعت اپل به دنبال اوجی که به دنبال عرضه‎ی آن به چشم خورد، حالا در حال افت است.

ساعت اپل در حال حاضر در 19 کشور موجود است، و در هفته‎ها و ماه‎‎های آتی به بازارهای دیگری هم گسترش داده می‎شود.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا