شارژ کامل اپل واچ با جاکلیدی باتری دار کوچک

دستگاه پاور بانک باتری می تواند Apple Watch شما را به صورت وایرلس شارژ کند. همه ما قبول داریم که با این که ساعت های Apple Watch بسیار کارآمد هستند ، ولی یک ساعت Apple Watch که به علت کمبود شارژ خاموش شده باشد به هیچ درد شما نمی خورد.

2015-09-06_222803

این دستگاه پاور بانک باتری کوچک را شما می توانید درون جاکلیدی تان جا دهید و هر موقع که شما لازم داشته باشید این دستگاه می تواند اپل واچ شما را به صورت وایرلس شارژ کند.

همایش تکنولوژی IFA برگزار شده در کشور آلمان شاهد حضور بسیاری از محصولات بزرگ و جالب درون خود بوده است ، اما بسیاری از محصولات کوچک و خرت و پرت هایی هم وجود دارند که توسط فروشندگان و سازندگان خرده پا و کوچک به این نمایشگاه آورده شده اند. همین طور محصولات جانبی کوچک و بزرگ موبایل های هوشمند بسیار زیادی در این نمایشگاه یافت می شوند.

اگر به خاطر دسته های بزرگ نوجوانانی که راه رو های بین سالن ها را آشغال کرده بودند ( به این خاطر که بازدید از نمایشگاه IFA برای عموم آزاد است ) نبود ، ممکن بود هیچ وقت از کنار غرفه شرکت Adition با نام ” پاور بانک شارژ کننده ساعت های اپل واچ رد نشوم.

من هرگز نام شرکت Adition را نشنیده بودم و گشت و گذار سریعی هم که در موتور جست و جو گر گوگل کردم، مطلب قابل توجهی را در مورد این شرکت به من نشان نداد.

عجیب تر از همه این ها ، این مسئله است که نماینده این شرکت که در غرفه حضور داشت حاضر به توضیح و شرح کامل دادن محصول به ما نشد. من به او گفتم که یک روزنامه نویس و خبرنگار تکنولوژی هستم، ولی با این حال این خانم حاضر به صحبت با بنده نشده و اظهار داشت که تنها حاضر به صحبت کردن و توضیح دادن به خریداران است و اسپانسر ها است. حتی وقتی که من یکی از این پاور بانک ها را برداشتم تا برای خبر از آن عکس برداری کنم ، این خانم به سرعت آن را از دست من قاپید.

علی رغم رفتار غیر محترمانه و غیر دوستانه نماینده این شرکت من بالاخره توانستم یک عکس از محصولات و بنر آن ها بگیرم که جزئیاتی را به همراه داشت که من آن را در اکانت توئیترم گذاشت و اینگونه نوشتم :

در غرفه ای از نمایگاه IFA یک پاور بانک شارژر ساعت های Apple Watch مجهز به شارژر Magsafe دیدم. این شرکت ادعا می کند که این محصول یک محصول رسمی و مجوز دار از شرکت اپل است.

به نظر می رسد که یک شارژر Magsafe ساعت های اپل واچ درون این جاکلیدی پاور بانکی جاسازی شده است ، ولی از آن جا که جایگاه این محصول به اندازه کافی برای کابل های بلند اپل واچ ها بزرگ نیستند ، این شرکت باید از Magsafe مخصوص به خودش استفاده کرده باشد.

در انتهای بنر این غرفه این طور بیا شده بود که این محصول یک محصول رسمی و مجوز دار از شرکت اپل است . اما این مسئله جای شک دارد ، زیرا که شرکت اپل تا به حال لایسنس و مجوز محصول Magsafe خودش را به هیچ شرکت شخص ثالثی نداده است ، برای همین جای تعجب دارد که چرا حالا شرکت اپل شروع به انجام چنین اری کرده است.

من محصوات شارژ کننده ساعت های اپل واچ پرتابل دیگری را هم دیده ام ، مانند دستگاه شارژ کننده وایرلس BLOC شرکت Boostcase ، ولی این محصولات نیازمند این هستند که شما دستگاه شارژر Magsafe خودتان را به آن ها متصل کنید تا بتوانید از قابلیت آن ها استفاده کنید.

طبیعتا ، معلوم است که این شرکت هنوز هیچ اطلاعاتی را در مورد ذخیره باتری ، دسترسی و قیمت تعیین شده برای این محصول منتشر نکرده است . البته من خودم خیلی مشتاق هستم که اطلاعات بیشتری را در مورد این دستگاه شارژ کننده ساعت های اپل واچ کسب کنم. البته همه این ها در صورتی است که این شرکت دلش بخواهد با من صحبت کند!

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا