ساعت اپل از نظر راحتی یک ابرقدرت است

ساعت اپل برای آنهایی که برای راحتی و سلامت خود ارزش قائلند

افرادی که هر روزه از ساعت اپل استفاده می کنند و حتی نمی توانند زمانی را متصور شوند که آن وجود نداشت، به طور معمول در یکی از سه گروه زیر قرار می گیرند: افرادی که برای راحتی ارزش قائلند، افرادی که برای محرک سلامتی ارزش قائلند و افرادی که هر دو مورد را در بر می گیرند.

با همه اینها، اکنون این ساعت اندکی گوگل را به یاد من می آورد. این ساعت ضروری نیست- شما نیازی به آن ندارید. چیزی وجود ندارد که شما قادر به انجام آن با گوشی های هوشمند نباشید، حتی اعلام زمان.

اما مثل همین الان، اگر شما اجازه دهید که در مسیر جریان حرکت کنیم و تنها به آن اجازه عمل بدهیم، آن بسیاری از لحظات کوچک روزانه حاوی اصطکاک ما را، حذف می کند.(این همچنین یک تم مشترک در IO و WWDC در سال جاری بود.)

شما نمی توانید بوسیله آن یک تماس تلفنی برقرار کنید، اما اگر با یک کیف در یک دست خود و یک کودک در دست دیگر و یک سگ بر روی مچ دست خود، در حال بالا رفتن از پله ها باشید، متوجه ارزش آن می شوید، چرا که به راحتی می توانید دکمه Answere را با بینی خود بفشارید(یک نوآوری رابط بسیار مهیج) و بدون توقف یا زمین گذاشتن چیزی، چند کلمه حرف بزنید، آنگاه متوجه می شوید که این ساعت، یک ابرقدرت است.

درست مثل اینکه ژیمیناست کاری باشید که کار شست و شوی لباس انجام می دهد.

راحتی، مهم ترین و ضروری ترین ویژگی ساعت اپل من بود و مشخص شد که خانواده ام و Liz Plosser نیز، آن را کشف کرده اند.

(برای اطلاعات بیشتر در زمینه سلامتی، نظرات Serenity Caldwell ، Jim Dalrymple و Peter Cohen را بررسی نمایید.)

Ben همچنین نظریات جالبی درباره اینکه چرا این ساعت، به این میزان برای مطبوعات فناوری و اقتصادی چالش برانگیز است و اینکه چگونه آن، خیلی با ماه های نخست ورود iPad و iPhone متفاوت نیست، ارائه می دهد.

در همین حال، در بررسی تازه تکمیل شده خود درباره استفاده از ساعت اپل، متوجه شده ایم که:

• 93% پاسخ دهندگان، ساعت اپل خود را 5 روز در هفته و یا بیشتر می پوشیدند و 95% آن ها، این ساعت را 8 ساعت در روز و یا بیشتر استفاده می کردند.

imore

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا