دریافت شکلک های سفارشی Apple Watch

دریافت صورتک‌های جدید ساعت اپل در پاییز امسال

احتمالا شما از قبل خبر دارید که ساعت های Apple Watch ، صورتک های ساعت جدید را پاییز امسال دریافت خواهند کرد ، که شامل صورتک های سفارشی نیز می شود.

2015-08-19_084801

اما گویا یک توسعه دهندگانی که توان صبر کردن نداشته ، صورتک های سفارشی خودش را طراحی کرده که بسیار هم زیبا و جذاب از کار در آمده اند.

آقای حمزه سوود (Hamza Sood ) که در لندن زندگی می کند ، در روز سه شنبه نتیجه تلاش هایش را در توئیتر به اشتراک گذاشت. این پست Apple Watch زد خش فلزی او را نشان می داد که به جای داشتن صورتک ساعت معمول Mickey Mouse ، صورتک متحرکی که خودش برای ساعتش طراحی کرده بود را به نمایش می گذاشت

متن پیام وی به شرح زیر بود :

بعد از کمی تلاش برای هک کردن ساعتم…….. این هم از صورتک های ساعتی سفارشی برای Apple Watch !

با استفاده از شاسی دیجیتالی ساعت ، می‌توانید  رنگ پس زمینه صورتک های سفارسی  را تغییر دهید ، همان گونه که شما قادر به اعمال این تغییر برای صورتک های اصلی Apple Watch هستید.

البته مشخص است که صورتک های نشان داده شده در watchOS 2 بسیار صیقلی تر و جذاب تر هستند، ولی اگر شما هم دوست دارید که خودتان صورتک های ساعتتان بر اساس علایقتان را طراحی و استفاد کنید ، Sood با این برنامه کاربردی نیم نگاهی از این قابلیت را بر روی Apple Watch به شما نشان می دهد.

آقای Sood همچنین چگونگی کپی کردن و استفاده از این برنامه هک Apple Watch را نیز بروی سایت GitHub پست کرده است.

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا