این موارد اپل واچ را کاملا ضد آب می کند

نخستین  وسیله پوشیدنی اپل در ماه آوریل وارد بازار می شود ، یک رویداد رسانه ای برای تاریخ نهم مارس برنامه ریزی شده است که به نظر می رسد یک سری اطلاعات جدید درباره اپل واچ که تاکنون ارائه نشده در این رویداد منتشر شود.

یکی از این ویژگی ها ویژگی ضد آب بودن اپل واچ می باشد که هنوز مکانیسم آن به طور کامل مشخص نیست و شرکت اپل نیز هنوز اطلاعات کافی در این باره ارائه نداده است و حتی نگفته که آیا این ساعت در مقابل آب به صورت کامل ضد آب است یا نه.

2Lunatik-Epik

آخرین اخباری که در مورد این ویژگی داده شد از زبان مدیر عامل اپل آقای تیم کوک بود که فقط یک جمله امیدوار کننده زد و گفت که شما می توانید با اپل واچ حتی به حمام نیز بروید! و از واژه splashPROOF استفاده کرده است که به معنای ضد آب به آن صورتی که ما تصور می کنیم نیست .  بله مقاومت در برابر پاشیدن قطرات آب می باشد و باید کسانی که می خواهند با ساعت خود به استخر رفته و شنا کنند یا آن را هنگام حمام نیز از دست خود در نیاورند باید منتظر اطلاعات بیشتر باشند.

اخبار جدیدی که در این مورد به گوش ما رسیده است این است که یک شرکت به تازگی مسئولیت ضد آب بودن اپل واچ را بر عهده گرفته است. شرکت LUNATIK اعلام کرده که با کیت های EPIK اپل واچ ضد آب بودن آن در حدی که بتوان آن را در هنگام شنا و حمام نیز در دست داشت تضمین می شود.

ایده ای که اپل از مدت ها پیش داشت این بود که یکی از ویژگی های منحصر به فرد اپل واچ این باشد که بتوان از آن در ورزش های آبی مثل شنا نیز استفاده کرد چیزی که تا به حال برای آن وسیله خاصی طراحی نشده است. و اپل ابراز امیدواری کرده است که کمپانی LUNATIK  بتواند ایده اپل را عملی کند.

هنوز هیچ تاریخ انتشار و قیمتی برای کیت های LUNATIK  اعلام نشده است ، اما از آنجا که اپل قصد دارد در ماه آوریل اپل واچ را عرضه کند پس انتظار داریم که زمان زیادی پس از عرضه اطلاعات اولیه آن در رویداد رسانه ای 9 مارس  طول نکشد.

هنوز مشخص نیست که آیا این کیت ها فقط در نوع اسپرت اجرا می شوند یا انواع طلا نیز از آن ها بهره مند خواهند بود .

اگر شما به  علاقه دارید که درباره کیت های LUNATIK EPIK  اطلاعات بیشتری در دست داشته باشید بهتر است سری به سایت : epikwatch.com   بزنید. و آدرس ایمیل خود را در کادر مخصوص ارسال خبرهای جدید پیرامون این کیت وارد کرده و از مراحل پیشرفت آن به طور کامل با خبر شوید.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا