ورود ساعت اپل در فروشگاه‌های بریتانیا

ساعت اپل وارد فروشگاه‎های زنجیره‎ای John Lewis و Currys در بریتانیا می‎شود . تور جهانی ساعت اپل با تایید این امر ادامه می‎یابد که طبق گزارش سایت Wearable این دستگاه قرار است که این هفته در فروشگاه زنجیره‎ای John Lewis در بریتانیا باشد.

Currys، فروشگاه بسیار مهم زنجیره‎ای دیگری که در بریتانیا قرار دارد همچنین در وب سایت خود اعلام کرده است که “به زودی” به فروش ساعت اپل می‎پردازد. هم فروشگاه Currys و هم John Lewis از فروش آنلاین ساعت اپل نیز پشتیبانی خواهند کرد.

watchOS-2-nightstand-mode

از روز جمعه 27 شهریور فروش ساعت اپل در 37 شعبه‎ی فروشگاه‎‎های John Lewis در بخش‎های مختلف بریتانیا و در فروشگاه آنلاین آن، شروع می‎شود.

4 فروشگاه دیگر جانو لوئیس تایید کرده‎اند که ساعت اپل را تا کریسمس به محصولات فروش خود اضافه خواهند کرد.

خرید اپل آیدی

ویل جونز (Will Jones) رییس بخش خرید تکنولوژی ارتباطات در جان لوییس گفت: “ما بر این باور هستیم که ساعت اپل یکی از پرفروش ترین هدایای کریسمس باشد.”

Currys از الان پیش خرید ساعت اپل را در وب سایت خود شروع کرده است. این کمپانی دارای 295 فروشگاه زنجیره‎ای و دارای 73 فروشگاه لوکس در بریتانیا و ایرلند است.

مشتریان بریتانیا به دنبال عرضه‎ی ساعت اپل از تاریخ 4 فروردین قادر به این بوده‎اند که از طریق فروشگاه‎های خورده فروشی خود این کمپانی و همچنین بوتیک‎های مد و شرکای اپل در بریتانیا از جمله Dover Street Market در لندن، و دیگر فروشگاه‎ها در استرالیا و فرانسه، این ساعت را دریافت کنند.

ماه گذشته، ساعت اپل به فروشگاه‎های Best Buy در ایالت متحده و کانادا وارد شد.

خبر ورود این ساعت به بازار بریتانیا جلوتر از خبر عرضه‎ی عمومی آپدیت‎های نرم افزاری iOS 9 و watchOS 2 صورت گرفته است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا