ساعت اپل شما را از خواب بیدار خواهد کرد

apple-iwatch-front-ui-640x360

با وجود اینکه اپل از دستگاه های پوشیدنی خود رونمایی کرده است ، اما کسانی که بخواهند یکی از آنها را داشته باشند باید تا اوایل سال 2015 صبر کنند . برای اینکه تاریخ تعیین شده زمانی است که شرکت اپل عرضه این دستگاه ها را به بازار شروع خواهد کرد . طی مراسم ماه سپتامپر سال جاری اپل ازساعت جدید خود رونمایی کرد . با این حال به نظر می رسد که جزییات بیشتری درباره برخی از ویژگی های نهایی این ساعت در گذر زمان کشف خواهد شد . یکی از ویژگی های تازه کشف شده این است که ساعت اپل دارای یک آلارم بی صدا است که با ضربه زدن به مچ دست ، شما را از خواب بیدار خواهد کرد.

رئیس طراحی اپل ،جانی ایو ، اخیرا در موزه هنرهای مدرن سانفرانسیسکو راجع به ساعت اپل سخنرانی کرده بود . این ویژگی مطلوب توسط وی فاش شد . همانجا بود که وی از پروژه ساخت ساعت اپل به عنوان یک پروژه سخت یاد کرد .

ایو به ویژگی هشدار بی صدای ساعت اپل اشاره کرد . که می تواند با ضربه زدن به مچ فردی او را از خواب بیدار کند . بدون اینکه مزاحم خواب افراد دیگر که درآن اتاق حضور دارند ، شود . این امر با تعبیه یک سنسور ارتعاشی معروف Taptic Engine درساعت اپل ممکن خواهد بود . به هنگام دریافت هشدار یا اطلاع رسانی نیز این سنسور به مچ دست شما ضربه خواهد زد و شما را از وجود یک پیام آگاه خواهد کرد .

applewatch41

در حال حاضر با صداقت کامل می تواند گفت که این ویژگی یک برتری فنی محسوب نمی شود . ویژگی های مشابهی در Up24 ، ردیاب Fitbit و همینطور ساعت هوشمند Pebble یافت می شود . علاوه بر این ممکن است این ویژگی همیشه برای ساعت اپل یک قابلیت مفید نباشد . با توجه به گفته های خود اپل ، این ساعت باید هر شب شارژ شود .بنابراین اگر ساعت شما ،شب ها در شارژ باشد شما فقط می توانید در طول روز از ساعت خود استفاده کنید .با این وجود به نظر می رسد که هشدار بی صدای ساعت عملا در طول روز برای هیچ کاری مورد استفاده قرار نگیرد . اما بهرحال داشتن یک قابلیت اضافی بهتر از نداشتن ان است .

ubergizmo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا