اپل واچ وارد خرده فروشی های بیشتری در فرانسه می‌شود

Fnac اولین سایت اروپایی است که اپل واچ را ارائه می دهد

وبلاگ فرانسوی iPhoneAddict روز سه شنبه اعلام کرد که از 30 مرداد اپل واچ وارد خرده فروشی های بیشتری در این کشور می شود. علاوه بر اینکه فروش آنلاین این محصول و لوازم جانبی آن از 4 فروردین توسط سایت اپل در این کشور آغاز شده بود از فردا از طریق سایت های Fnac و سایت معروف فرانسوی Elysées شانزه لیزه می توانند به صورت آنلاین این محصول را خریداری کنند.

1.Apple-Watch-charging-on-desk

فروش اپل واچ در فروشگاه آنلاین Elysées اولین بار است که محصولی از اپل در خرده فروشی ای فروخته می شود که مربوط به محصولات اپل نیست.

در حقیقت Fnac اولین سایت اروپایی است که اپل واچ را ارائه می دهد ، این کمپانی تایید کرده است که سایر خرده فروشی های Fnac از هفته آینده فروش اپل واچ را آغاز خواهند کرد.

Fnac آغاز زنجیره ای است که حدود یکصد فروشگاه آنلاین و 18 خرده فروشی در فرانسه فروش اپل واچ را در این کشور توسعه دهند.

2.Fnac-image-001

Fnac بزرگ ترین فروشگاه زنجیره ای در فرانسه است که محصولات الکتریکی را به فروش می رساند. این کمپانی در سال 1954 توسط André Essel و Max Théret تاسیس شد ؛ نام این فروشگاه مخفف Fédération Nationale d’Achats des Cadres است که به معنای “فدراسیون بین المللی خرید برای مدیران” می باشد.

فروش اپل واچ در حال حاضر در بسیاری از کشورها رو به گسترش است از جمله Best Buy در کانادا و Harvey Norman در استرالیا.

علاوه بر این ، فروشگاه های آنلاین به تازگی شروع به ارائه یک سری لینک های جدید برای فروش اپل واچ کرده اند ، که این لینک ها برای هر یک از اندازه ها و مدل های این دستگاه جداگانه می باشد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا