افتتاح رسمی فروشگاه ساعت اپل را در لندن، پاریس و توکیو

اپل در روز جمعه (از طریق سایت iGen.fr) خبر افتتاح باشکوه فروشگاه‎های فروش ساعت اپل را در فروشگاه‎های زنجیره ای با شکوه و مدرن لندن، پاریس و توکیو اعلام کرد. وب سایت فروشگاهی بریتانیایی این کمپانی تایید می‎کند که فروشگاه ساعت اپل در ساختمان فروشگاه‎های زنجیره ای Selfridges از روز جمعه، 10 آوریل، از ساعت 9 صبح وقت محلی شروع به کار خواهد کرد.

1

فروشگاه زنجیره ای Selfridges که در خیابان 400 آکسفورد لندن واقع شده است، روبروی مرکز خرید محبوب Wonder Room قرار دارد که در آن فروشگاه‎های ساعت‎های لوکس و برند‎های معروف ساعت و جواهرات‎ فعالیت می‎کنند. اپل قبلا اعلام کرده بود که پیش خرید این ساعت از 10 آوریل شروع می‎شود.

مرکز خرید Wonder Room، عکسی که در زیر مشاهده می‎کنید، نزدیک فروشگاه ساعت اپل در ساختمان Selfridges قرار دارد و میزبان مشهورترین برند‎های معروف دنیا است از جمله Tag Heuer, Bvlgari, Gucci, Cariter, Montblanc و Longines.

2

در فروشگاه زنجیره ای فوق مدرن و شیک Galeries Lafayette در پاریس فرانسه، فروشگاه ساعت اپل (عکس بالای پست) در طبقه دوم این فروشگاه واقع شده است که در یک محیط طاق مانند 4 غرفه فروش را به خود اختصاص داده است. خود این فروشگاه زنجیره ای با شکوه در بلوار Haussmann در منطقه اداری پاریس واقع شده است.

و در آخر، فروشگاه ساعت اپل نیز در Isetan Shinjuku توکیو نیز افتتاح می‎شود. فروشگاه ساعت اپل در این فروشگاه زنجیره ای در طبقه همکف واقع شده است.

به دنبال پیش خرید‎های این ساعت و قرار ملاقات‎هایی که به منظور تست ساعت از تاریخ 10 آوریل شروع می‎شوند، ساعت اپل به ویترین مغازه‎ها در ایالت متحده، بریتانیا، استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ و ژاپن از تاریخ 14 آوریل وارد می‎شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا