عرضه اپل واچ در 25 سپتامبر (3 مهرماه)

بنا به گزارشات رسمی ، اپل واچ در 25 سپتامبر (3 مهرماه) عرضه خواهد شد

در نهایت جمعه آینده انتظار ها به سر خواهد رسید و در روز عرضه ی آیفون 6 اس ، آیفون 6 اس پلاس – اپل واچ ها نیز فروخته خواهند شد . در رویداد اپل اعلام شده بود که این ساعت ها در چند مدل و رنگ جدید خواهد بود. این گزارشات نشان می دهد که 3 مهر روزی خواهد بود که اپل واچ ها راه خود را به فروشگاه ها پیدا خواهند کرد. این سند همچنین نشان می دهد که اسپرینت هر دو سایز اپل واچ را ارائه خواهد کرد و مدل اسپورت و استاندارد این ساعت باقاب استیل ضد زنگ و احتمالا باصفحه استیل ضد زنگ مشکی عرضه خواهد شد.

جای تعجب نیست که اپل واچ ادیشن (Editioin) در فروشگاه اسپرینت دیده نشود. قیمت گزاری این ساعت های هوشمند نیز به نظر می رسد که مطابق با الگو های اپل باشد. که به نظر می رسد قیمت ساعت اسپرت 38mm حدود 349 دلار، اسپرت 42mm حدود 399 دلار، ساعت استیل 38mm حدود 549، ساعت استیل 42mm حدود 599 دلار باشد.

در حال حاضر این بهترین مدرکی است که پیرامون اپل واچ وجود دارد و نشان دهنده ی این است که در 3 مهر در فروشگاه ها یافت خواهد شد. 9to5mac گزارشی را منتشر کرد که در آن شایعاتی وجود داشت که شرکت AT&T نیز در همان روز این اپل واچ ها را عرضه خواهد کردو یکی از مسئولین شرکت تی موبایل در یک تویئت اشاراتی به عرضه ی این ساعت ها کرده است اما تاریخی راجع به آن ذکر نشده است. تنها شرکتی که هیچ شایعه ای پیرامون آن و عرضه ی اپل واچ وجود ندارد ورایزون است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا