اپل واچ چه زمانی به دستتان خواهد رسید؟

دیروز بسیاری از کاربران از شارژ حساب‌های خود توسط اپل حتی با وجود نرسیدن ساعت‌ها به دستشان شدیداً هیجان زده شدند. عصر امروز هم بر اساس گزارشات معتددی که خبر از شارژ کارت‌هایاعتباری وابسته به اپل واچ می‌دهند موجب شده انتظار کشیدن برای عده‌ای از کاربران راحت تر شود.

اتفاقی که در این مقوله برای من و یکی از دوستانم افتاده نسبت به هم بسیار متفاوت است. کارت او هنوز شارژ نشده اما مجوزی به اندازه‌ی قیمت ساعتی که خریده آن جا قرار دارد و این مسئله موجب تعجب او شده است. سوای از این، صفحه‌ی سفارشش هم تغییری نداشته و او همچنان در همان حالتی به سر می‌برد که از روز ۱۰ آپریل در آن قرار داشته است.

و در مورد من که ساعت را هم کاملاً به صورت اتفاقی و همزمان با دوستم سفارش دادم (چون نتوانستم در فروشگاه آن مکبوک را بگیرم)، و البته که هزاران نفر خرید خود را در یک زمان انجام دادند، می‌دانم که باید خوشحال باشم چون تاریخ دریافت برایم 4/24-5/8 ثبت شده و خوش بختانه به زمانی در ماه ژوئن موکول نشده است.

تجربه به من نشان داده که نباید در حالت کلی به صورت آنلاین خرید و به خصوص پیش خرید کنم. من از انتظار متنفرم و اوضاع با این شارژ کردن اپل فقط بدتر می‌شود و همچنان باید روزهای زیادی صبر کنم تا بتوانم ساعت را روی دستم ببندم. با وجود این دو هفته تا رسیدن ساعت مذکور هیجان زده ماندن مشکل است.

البته من در مورد چیز دیگری هیجان زده‌ام، تاریخی که قرار است ساعت به دست شما برسد. آیا خرید شما تا قبل از ۸ می به دستتان می‌رسد؟ یا به ماه ژوئن موکول شده است؟ آن را با ما در میان بگذارید.

phonedog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا