ساعت اپل با توانایی ذخیره آهنگ و پخش آن

اپل امسال در کنار ارائه محصولات آیفون 6 و آیفون 6 پلاس ، ساعت هوشمند خود را نیز معرفی کرد که پیش بینی می شود همچون بقیه گجت های اپل در صدر پرفروش ترین های جهان قرار گیرد . هرساله در کنفرانس اپل توسعه دهندگان علاوه بر توضیح محصول جدید تولیدی لیستی از ویژگی های دستگاه را نیز ارائه می کنند . اما به نظر می رسد محصولات اپل یک ویژگی جالب دارد و آن هم ناتمام بودن امکانات آن است بطوریکه بعد از در دسترس قرار گرفتن محصول و کار با آن پی به این امکانات می برید

.

 

ساعت اپل و ذخیره آهنگ

ساعت اپل

ما می دانیم ساعت اپل ( و بسیاری دیگر گجت های پوشیدنی مشابه ) برای بسیاری از عملکردها باید ارتباطی با یک گوشی هوشمند داشته باشند ! اما بسیاری دیگر از عملکردها نیز می توانند بدون ارتباط بی سیم صورت گیرند . این امکانات مستقل چنان مهمند که چالش بسیاری از شرکت های بزرگ برای ساخت ساعتی مستقل هستند .

اما ویژگی جالب توسط ساعت اپل چیست؟ بله ساعت اپل می تواند در یک ارتباط بلوتوث با هدفون آن موزیک ها را ذخیره کرده و پخش نماید . بدون احتیاج به آیفونی که عملیات پردازش را صورت دهد !

ساعت اپل

بله بدون احتیاج به هیچ وسیله جانبی دیگر .

در این باره تیم کوک می گوید :

“ساعت اپل برای کامل شدن احتیاج به یک آیفون همراه دارد اما این به آن معنی نیست که این ساعت بدون گوشی هیچ استفاده ای ندارد . شما می توانید با اتصال ساعت به هدفون بلوتوث خود موزیک ها را مدیریت کنید ، آن ها را ذخیره کنید و پخش کنید . ”

اما این خبر چند نکته مهم را فاش می کند . اول اینکه ساعت اپل به مموری داخلی بالایی مجهز است . ( شاید هم به سرویس آی کلود ) دوم اینکه به نظر می رسد ساعت طی روند توسعه از آیفون جدا شود و به یک گجت مستقل تبدیل شود . ( این آرزوی بسیاری از شرکت هاست ) .

آیا در روزهای آینده شاهد تحولات بیشتری در صنعت ساعت سازی هستیم و ام آیا ساعت اپل هنوز هم ویژگی های پنهان دیگری دارد؟

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا