عملکرد ApplePay روی AppleWatch در بازی NBA

مدیر نرم افزاری اپل ادی کیو (Eddy Cue)، طرفدار سرسخت تیم Golden State Warriors، که شنبه در استادیوم اوراکل (Oracle) اوکلند (Oakland) حاضر شده بود، به تشریح قابلیت‌های اپل‌پی برای خرید از فروشگاه تیم‌ها و پشتیبانی از فناوری وجه موبایلی پرداخت.

4

در حالی که انتظار می‌رود جزئیات بیشتری از اپل‌واچ در روز دوشنبه فاش شود، Mashable گزارش می‌دهد کیو که یک اپل‌واچ استیل ضدزنگ پوشیده بود، توضیحاتی در مورد نحوه‌ی عملکرد اپل‌پی در این ابزار پوشیدنی ارائه داده است.

کیو به مطبوعات گفت تا زمانی که آیفون کاربران نزدیکشان باشد و ساعتشان قفل نباشد آن‌ها به سادگی می‌توانند با دو بار لمس کردن دکمه‌ی کناری –بدون نیاز به Touch ID یا رمز خاصی- از اپل‌پی استفاده کنند. در همین حال هنگامی که کیو داشت اپل‌واچ را بر دست می‌کرد، با استفاده از آیفون ۶ خود خریدی از فروشگاه تیم Golden State Warriors انجام داد.

او همچنین گفت: «شما لازم نیست خرید را روی گوشی خود تایید کنید.» و در ادامه توضیح داد: «ساعت شما باید از حال قفل خارج شود و موبایل شما قادر به انجام این کار برایتان خواهد بود. به علاوه اگر من ساعتم را باز کنم و آن را به شما بدهم آن متوجه این اتفاق می‌شود. اگر من بخواهم مبلغی پرداخت کنم می‌توانم به سرعت این کار را با ساعتم انجام دهم، بدون این که نیازی به بیرون آوردن موبایل یا باز کردن قفل آن باشد.»

کیو همین طور تایید کرد که کاربران آیفون ۵/۵s که ساعت هوشمند اپل را دارند می‌توانند با استفاده از پرداخت NFC خرید‌های خود را انجام دهند. البته این کاربران فناوری NFC را در درون آیفون خود ندارند؛ اگرچه با استفاده از NFC اپل‌واچ قادر به تکمیل فرآیند خرید می‌باشند. او تشریح کرد: «تنها کاری که لازم است شما بکنید وارد کردن کد مربوطه است، حال چه از طریق ساعت باشد یا از طریق آیفونتان.»

آیا می‌خواهید بیشتر در مورد ساعت اپل بدانید؟ این شرکت در روز دوشنبه رویدادی مطبوعاتی برگزار می‌کند که می توانید از جزئیات آن از طریق سایت ما با خبر شوید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا