نمایشگر 27 اینچی جدید اپل با کیفیت نمایش 5k

همانجور که به نظر می رسید بسیاری از شایعات در مورد آیفون 6 به واقعیت پیوست و بسیاری گمانه زنی ها نیز غلط از آب در آمد . بهرحال اپل با معرفی آیفون 6 و هیجان ناشی از آن دست روی دست نگذاشته و همچنان در حال کار روی دیگر محصولات است . اینطور که از شایعات برمی آید ! اپل باز هم در حال طراحی یک محصول منحصر به فرد در حوزه سخت افزار است . یک نمایشگر 27 اینچی با استفاده از تکنولوژی اولترا اچ دی و رزولیشن شگفت انگیز 5120 در 2880 بزودی توسط اپل خلق شده و به بازار عرضه می گردد .

نمایشگر 27 اینچی جدید اپل با کیفیت نمایش 5k

قبل از این شایعاتی در مورد انتشار نمایشگر جدید اپل منتشر شده بود و علاقه مندان منتظر عرضه این محصول در سال جاری میلادی بودند . اما اپل مثل همیشه با ارائه دلایلی همچون استفاده از تکنولوژی جدیدتر روی محصولات خود زمان عرضه محصول را عقب انداخت و به نظر می رسد این محصول تا سال 2015 میلادی عرضه نگردد .

یکی از مهمترین دلایل عدم عرضه این محصول در سال جاری میلادی تفاوت شگرف محصولا جاری با تولیدات قبلی اپل است و بیم آن می رود با عدم فروش محصولات قدیمی اپل متضرر منافع زیادی گردد . در نظر داشته باشید آخرین نمایشگر اپل با رزولیشن 2560 در 1440 عرضه شده بود و این جهش بالای تکنولوژی روند فروش محصولات قدیمی را دچار وقفه می کند .

نمایشگر 27 اینچی جدید اپل با کیفیت نمایش 5k

اما یکی از چالش های تولید این محصول ارتباط با منبع تغذیه و تولید کننده محتوی است مشخص است مانیتورهای بزرگتر و با رزولیشن بیشتر احتیاج به کابل های رابط متفاوت برای منبع تغذیه برق و گرافیک دارند . اپل تاکید دارد برای این محصول نیز از کابل Thunderbolt 2.0 استفاده می کند .این کابل هم اکنون در سینما خانگی های 4k استفاده می شود و عملکرد مطلوبی دارد .

بهتر است این نکته را نیز عنوان کنیم که دل در ابتدای امسال از نمایشگرهای 5k خود پرده برداشت که رزولیشنی مشابه با نمایگشر جدید اپل داشت پس نمی توانیم بگوییم اپل در این زمینه پیشتاز بوده است . اما آیا باید منتظر یک پرفورمنس متفاوت که از ابتکارات اپل روی محصولات نمایشی خود است باشیم ؟

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا