بازی ها و برنامه ها راه خود را برای بودن در اپل تی وی هموار کردند

 اپل تی وی از بازی ها و برنامه ها پشتیبانی می کند

اپل روز چهارشنبه نسخه جدیدی از اپل تی وی را معرفی کرد و آن خیلی جذاب است. این دستگاه یک ریموت از نو طراحی شده و فضای کاربری جدید دارد و از دستورات صوتی سیری پشتیبانی می کند. چیز دیگری که باید گفت این است که این دستگاه از بازی ها و برنامه ها پشتیبانی می کند.

apple-tv-beat-sports
انتظار می رود که نسل بعدی جعبه جادویی اپل دارای یک بخش ویژه در آپ استور باشد و توسعه دهندگان به زودی به روی صجنه بیایند. مثلا تصویری که در بالا می بینید جز سری بازی های شاخه ای ورزشی است که فرد باید حرکت کند و توسط Rock Band توسعه دهندگان معروف Harmonix طراحی شده است .

یکی دیگر از بازی های معروف که وارد اپل تی وی شده بازی محبوب Crossy Road می باشد. پلیرها می توانند از طریق ریموت جدید یا حتی اتصال با آیفون و آیپد ود بازی کند.

توسعه دهندگان گفته اند که این یک بازی تعاملی بین دستگاه های اپل است.

apple-tv-crossy-road

نرم افزار ها هم پا به عرصه گذاشته اند

اپل از توسعه دهندگانی چون Gilt and Major دعوت کرده است . اپل تی وی به مشتریان اجازه می دهد روی صندلی خود بنشینند برنامه هایی مثل MLB را بگیردند و لیک بیس بال را تماشا کنند.

apple-tv-mlb

اپل گفته است که کیت توسعه دهندگان اپل تی وی امروز در دسترس خواهد بود و خود دستگاه نیز مدتی بعد در ماه مهر منتشر می شود.

لازم به ذکر است که سیستم عامل اپل تی وی نسل چهار tvOS می باشد و اپل گفته که توسعه دهندگان می توااند برنامه های جهانی برای آیفون ، آیپد و tvOS تولید کنند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا