5 برنامه تابستانی که نمی توانید از دست دهید

نصب این برنامه‌ها تابستان شما را کمی طولانی‌تر میکند

تابستان رو به پایان است و هیچکس نمی داند که چطور می تواند از این اتفاق جلوگیری کند . آیا توانایی اینو دارید که پایان تابستان را فراموش کنید و فکر کنید هنوز اول تابستان است و 3 ماه دیگر باقی مانده است ؟ شاید این واقعی نباشد اما 5 برنامه رایگان به شما کمک خواهد کرد که در اواخر تابستان سرگرم شوید و احساس خواهید کرد که تا 1 سال دیگر نیز تابستان وجود دارد

2015-08-29_151344

1. Get a room with HotelTonight

اگر شما قصد سفر دارید و هدف شما یک ساحل است یا حتی به دنبال یک خانه برای زندگی و هتل برای اقامت هستید این برنامه به شما کمک خواهد کرد که اطلاعات زیادی از هتل ها پیدا کنید . با این برنامه می توانید برای سفر و مقدار پول خود برنامه ریزی کنید زیرا این نرم افزار به شما اطلاعات کامل از قیمت ها به شما خواهد داد . همچنین به شما بهترین هتل ها پیشنهاد خواهد شد.

hoteltonight

2. پیدا کردن ایستگاه های دوچرخه

این برنامه به شما اماکان می دهد که ایستگاه های اجاره دوچرخه را با قیمت مناسب پیدا کنید . شاید شما در مواقع ضروری نیاز به یک وسیله نقلیه داشته باشید مثلا در هنگام بارش برف می توانید ایستگاه های دوچرخه ای را پیدا کنید که توانایی راندن آن ها در شرایط برفی نیز وجود دارد . ایستگاه های دوچرخه را با قیمت مناسب پیدا کنید و لذت ببرید.

spinlister

3. مدیریت کارهای روزانه با 30/30

اگر از تلفن هوشمند اپل استفاده می‌کنید، می‌توانید با تهیه برنامه رایگان 30/30 به سادگی هر چه تمام‌تر برنامه های روزانه خود را مدیریت کرده و هیچ کار مهمی را از دست ندهید. به این ترتیب دیگر کسی شما را نامنظم یا بدقول خطاب نخواهد کرد، با استفاده از این برنامه‌ به همه کار‌های خود بدون اینکه آنها را فراموش کنید خواهید رسید و در میان کار های خود استراحت کافی خواهید داشت

اگر مشغله‌های گوناگون، شما را احاطه کرده‌اند، بهترین شیوه همانا استفاده از برنامه‌ای برای مدیریت امور و زمان شماست . با استفاده از یک برنامه مدیریت زمان، می‌توانید پس از انجام هر یک از وظایف خود، به استراحت بپردازید و پس از یک تفریح ، دیگر امور خود را سر و سامان دهید. این برنامه اجازه 20 الی 25 دقیقه کار و 5 الی 10 دقیقه استراحت را به شما می دهد . البته استفاده از این برنامه به اراده شما بستگی دارد و برای کسانی مناسب است که تنها دنبال نظم در کارهای خود هستند . به طور مثال شخصی برای کار های خود برنامه ریزی ندارد و ممکن است در طول روز استراحت بیشتری داشته باشد و کار خود را کمتر انجام دهد ولی این برنامه برای نظم بخشیدن به کارها مناسب است و وابسته به اراده شخص می باشد . این برنامه دارای ساختار ظاهری ساده ای است. یک تایمر بزرگ در بالای آن قرار دارد و فهرستی رنگارنگ از وظایف در پایین. زمانی که وظیفه ای جدید را ایجاد می‌نمایید، قادرید برای آن یک عنوان و یک نشانه از 24 آیکن موجود را برگزینید. از نظر به‌کاربردن رنگ و حرکات دست نیز این برنامه شباهت زیادی به برنامه Clear دارد.

 از ویژگی های این برنامه می توان به رایگان بودن ، تعیین مدت زمان کار و استراحت و کنترل امور پشتیبانی اشاره کرد
30-30

4. TaskRabbit

آیا وسایل شما مثل ماشین ، یا لوازم خانگی و … نیاز به تعمیر دارد ؟ چرا شما باید اینکارا خودتان اجام دهید ؟ که نتیجه مطلوبی نیز دریافت نخواهید کرد زیرا در تعمیر آن حرفه ای نیستید . این برنامه به شما کمک خواهد کرد که حرفه ای ترین افراد را برای تعمیر وسایل خود با قیمت مناسب پیدا کنید . مهم نیست که چه وسایلی را برای تعمیر دارد یا حتی اگر می خواهید خانه خود را رنگ کنید یا زمین های خود را چمن زنی کنید با کمک این برنامه می توانید افراد متخصص را پیدا کنید.
taskrabbit

5. Splice

 با کمک این نرم افزار می توانید فایل های ویدیویی خود را مونتاژ و ویرایش کنید . این برنامه به شما امکان مرتب کردن ، بریدن و اضافه کردن افکت را به ویدیو های شما می دهد . همچنین می توانید آهنگ مورد علاقه خود را به فایل ویدیویی خود اضافه کنید . ویدیو های خود را نیز برای استفاده از صفحات اجتماعی اینستاگرام ، فیس و توییتر به اشتراک بگذارید.
splice
اواخر تابستان است ولی این دلیل نمی شود که شما از برنامه های جذاب دست بکشید و سرگرم نباشید . اجازه دهید این برنامه ها به شما کمک کند که این چند هفته باقی مانده از تابستان را لذت کافی ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا