آوریل 2015 آپدیتی از Xbox One عرضه می شود

مایکروسافت با عرضه Xbox One پا به عرضه رقابت با سایر کمپانی های بازی گذاشت و هم از لحاظ سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری موفق بود و یکی از علل موفقیت آن آپدیت هایی با فاصله منظم و پربار می باشد. همانطور که از عنوان پست مشخص است بزودی آپدیت دیگری از راه می رسد ، در ماه آوریل ایکس باکس وان برای همه آپدیت می شود و ویژگی های آن شامل یک سری بهبود در ویژگی قبلی و رفع ایرادات می باشد جزئیات کامل را می توانید در بخش زیر ببینید:

در حالیکه بسیاری از بروزرسانی های ماهانه قبلی قابل توجه بودن ، بخصوص آپدیت اخیر بسیار فوق العاده بود ، ممکن است به روزرسانی آوریل خیلی چشم گیر نباشد اما هنوز هم جا برای پیشرفت و جذابیت بیشتر این کنسول بازی وجود دارد.

به روزرسانی پیش رو دارای بهبود در بخش چت روم این بازی به همراه یک سری نوتیفیکشن جدید و غنی سازی در آیکون های قبلی می باشد ، همچنین یک نرم افزار بزرگ و جدیدی به نام Game Hub Links (لینک های مرکزی بازی ) به آن افزوده شده است که بر اساس ترتیب فید فعالیت شما بازی های جدید را به شما معرفی می کند.

Xbox-One-main1

مدت ها بود کاربران ایکس باکس در کانادا ، انگلستان و آمریکا این کمپانی را برای افزودن یک سری ویژگی ها تحت فشار قرار داده بودن که از جمله آن ها که در این آپدیت دیده می شود افزودن نوتیفیکشن هایی achievements است که شما بدون باز کردن اپلیکشن achievements در ایکس باکس می توانید بفهمید که چه تغییرات جدید در آن به وجود آمده است. و چگونه می توانید نمای کاربری این کنسول را تغییر دهید و در صورت تمایل نرم افزار را باز کرده و تغییر ظاهر جدید در ایکس باکس را اعمال کنید.

 

شاید بهترین ویژگی جدید آن اطلاع رسانی لینک های مربوط به بازی ها ، فیلم ها و سایر مطالب باشد ، که ممکن است برای کاربران مفید باشد. ارزش این را دارد که همیشه این لینک ها چک شود.

این به روزرسانی در 4 موردجدید خلاصه می شود:

  • Party Chat یک سری آیکون و نوتیفیکشن های جدید به بخش چت اضافه شده که وضعیت اتصال و میکروفون شما را بهتان اطلاع می دهد.
  • Game Hub Links وقتی دوستان شما بازی خاصی را فالو می کند یا توع بازی از آن دسته بازی هایی است که شما بیشتر آن ها انجام می دهید به شما اطلاع داده می شود.
  •  achievements notifications
  • What’s On در کانادا آمریکا و و اوکراین کاربران می توانند از این ویژگی استفاده کنند . البته به زودی به سایر مناطق هم گسترش میابد و همینطور که در بالا توضیح داده شد لینک های بازی هافیلم ها موزیک ها و …را با عضویت در بخش oneguide کنسول ایکس باکس می توانید دریافت کنید.

 

رقابت در زمینه کنسول بازی همیشه بوده و اکنون بیشتر شده است ، و ایکس باکس خیلی زود توانست بر پلی استیشن غلبه کند ، علت آن به روزرسانی های منظم و قیمت بسیار خوب نرم افزار های مایکروسافت است .

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا