فیلم نقش استیو جابز

Ashton Kutcher در نقش استیو جابز در فیلم جدید jOBS

همراه با اطلاعیه ای در این مورد که فیلم jOBS با بازی “Ashton Kutcher” در زمستان در جشنواره فیلم “Sundance ” امسال پخش می شود این فیلم درباره ی زندگی نامه ی استیو جابز خالق اپل ساخته شده و بخش های برجسته از زندگی او steve jobs را به تصویر میکشد، این جشنواره همچنین اولین عکس رسمی “Ashton Kutcher” در نقش استیو جابز خالق اپل را منتشر کرد. بنظر میرسد این فیلم جدید jOBS از جمله فیلم های پر فروش سال باشد.

اشتون کوچر در نقش استیو جابز

به گزارش از “Vanity Fair magazine” : ” جشنواره فیلم “Sundance” لحظاتی پیش اعلام کرد که فیلم “jOBS” – استفاده عجیب از حروف بزرگ و کوچک توسط خودشان بوده- در جشنواره امسال پخش خواهد شد. این عکس بازیگر نقش اصلی سریال “Two and a Half Men” را در یک دفتر اداری و در نقش استیو جابز نشان می دهد و دقیقا کپی یک عکس واقعی از خود استیو جابز است که در اینترنت پخش شده است. در هردوی این عکس ها استیو جابز با یک پیراهن دکمه دار و شلوار جین و یک مدل ریش روی یک میز تکیه داده و شعار معروف “IBM” یعنی “THINK”هم پشت سر آنهاست.”

اسیو جابز در دفتر قدیمی

چد ماه پیش در همین امسال بود که اعلام شده بود، “Ashton Kutcher” در یک فیلم نقش یک مدیر اجرایی نمادین یعنی استیو جابز را بازی خواهد کرد که از پروژه کمپانی “Sony” که براساس زندگینامه “Walter Isaacson” هست جداست.

توضیحات جشنواره فیلم “Sundance” درباره فیلم استیو جابز

فیلم jOBS

کارگردان : Joshua Michael Stern

فیلمنامه نویس : Matt Whiteley

داستان حقیقی یکی از برگترین کارآفرینان تاریخ آمریکا ،  “jOBS” وقایع اتفاق افتاده دز 30 سال از زدگی استیو جابز رامشخص می کند. “jOBS” یک کاندید ،یک تصویر الهام بخش و شخصی از کسی است که همه چیز را متفاوت می دید.

بازیگران : Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Josh Gad, Lukas Haas, J.K. Simmons, Matthew Modine.

جشنواره 2013 فیلم “Sundance ” در “Park City” شهر “Utah” از 17 تا 27 ژانویه برگزارمی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا