بررسی بازی Assassin’s Creed Pirates بهمراه لینک دانلود

Assassin’s Creed Pirates بازی بسیار هیجانی و پرطرفدار شرکت Ubisoft همانطور که در این پست به آن اشاره کردیم، خیلی وقت نیست که برای iOS ارائه شده اما بسیار زیبا، شیک و قابل قیاس نسبت به ورژن های قبلیش است. در این بازی اکثر اکشن ها بر روی عرشه کشتی رخ می دهد و بازی بسیار روان و کاربر دوستانه طراحی شده است.

اساسین کرید پیریتس در ردیف موفق ترین بازی های اسمارت فونی قرار می گیرد. اگر بگیم این یکی از بهترین بازی های کشتی و دریایی در ایفون و آی پد است، مبالغه نکرده ایم، صدا های پس زمینه که واقعا عالی انتخاب شده اند؛ صدای خروش امواج دریا و آهنگ هایی که توسط گروه کر / خدمه کشتی خوانده می شوند و … به همراه گستره ای از مراحل که انسان را تشنه به ادامه آن می کند!

این به کنار، نسخه پیریتس دارای افکت ها و جلوه هایی است که بار ها و بار ها تکرار می شوند؛ مثلا دریازدگی یکی از جلوه های ویژه ای است که بار ها و بار ها تکرار می شود.

assassinscreedpirates4
شما بازی را به عنوان یک اسیر به نام آلونزو باتیلا آغاز می کنید که توسط دزدی دریایی به نام لا بوسه رهایی یافته و کشتی اش را به کاپیتان بخشیده است. با حرکت دست (سوایپ) بر روی صفحه ایفون یا آیپد می توانید در کشتی تان گردش کنید و همه زوایای کشتی را در کنار دریای آبی، سواحل دست نخورده و تخته سنگ های بزرگ در کنار با دقت نظاره کنید.

assassinscreedpirates3
اگر در این زاویه دید به کشتی نگاه کنید امکان دارد در شگفتی های این بازی گم شوید! اما برای پیشروی بهتر در بازی Assassin’s Creed Pirates باید مینی نقشه همیشگی را فراخوانی کرده و یک مسیر را با رسم یک خط در صفحه نمایش انتخاب کنید و هنگامی که در حالت غوطه وری هستید، این بهترین راه برای دسترسی به گزینه های بازی (همگام سازی، بازیابی آیتم ها، گردش ها و  قتل ها) نیز هست.

در مراحل درگیری، باید در حین دوری کردن از گشت، خطی در مینی مپ رسم کنید. هنگامی که به مقصد رسیدید، در یک جنگ سریع دریایی درگیر خواهید شد، و در حین این که توپ های جنگی خودتون رو شلیک می کنید، با استفاده از دکمه های روی صفحه باید از توپ های تهاجمی فرار کنید. گردش ها سریع ترین چک پوینت های پیشرو در بازی است و آن ها بالاترین درجه کنترل وابسته به منظره اجباری کشتی را برایتان به ارمغان می آورند.

بازیابی آیتم ها یک کوییک دش بوده و از یک چک پوینت ظاهر می شوند و عموماً  شما را درگیر یک جنگ دریایی نیز می کنند!!! (چه زحمت کش!)، همچنین بخش همگام سازی نیز یک جنگ کوتاه است که نقاط جا به جایی سریع نقشه را برایتان باز می کند.

همچنین در دریا های مواج، فعالیت های جانبی هم وجود دارد و به صورت تصادفی می توانید برای دریافت غنیمت به دیگر کشتی ها حمله ببرید، پیام هایی را در بطری و گنج ها پنهان کنید و برده ها را از کشتی ها آزاد کنید. این محتوایی مهم است مخصوصا در زمان هایی که به جنگ های کشتی – به – کشتی خاتمه می یابد.

assassinscreedpirates2
این، جایی است که دزدان دریایی به نفس نفس می افتند؛ .مبارزات دریای در یک مینی بازی محبوس شده که شما هنگامی که اجازه اش از طرف بازی بهتان داده شود، می توانید حملات و تعداد جای خالی هایتان را حساب کنید. این می تواند به مدت زیادی صبر کردن بینجامد که ما آرزو می کنیم این انیمیشن های مکرر و عقب و جلو های بی پایان را خاتمه دهیم.

اگر جنگ های دریایی همانگونه که در بازی Assassin’s Creed Pirates نسخه کنسولی رخ می دهد، به شما آزادی عمل کامل را در حرکت و زمان پاسخ سریع تر بدهد، بسیار لرزاننده است!

پیشرفت در بازی اساسین کرید پیریتس

اگر می خواهید از طریق بازی سریعاً پیشرفت کنید، می توانید مراحل را برای میزان کامل تجربیات و امتیازات مجدداً پشت سر بگذارید و اعضای خدمه، حالت های تاخت و تاز مخصوص و ماموریت های داستانی بیشتری را باز کنید. اگر از من بپرسید از جایی که با محوطه بازی از قبل آشنایی داریم انجام این کار خیلی عقلانی تر از مکان یابی مراحل دیگر است. شاید این یه جور فریب دادن به نظر برسه اما دزدای دریایی هیچ گاه مطابق قانون بازی نمی کنند…

asssassinscreedpirates1

از حق که نگذریم طراحی صوتی و بصری که در اساسین کرید پیریتس انجام گرفته از نسخه بازی کنسول اش بهتر احساس می شود و با وجود مبارزات بی نهایت آسان شده و تکرار های درون ساختی ما را به دریافت امتیازات بسیار بالا سوق می دهد.

اگر شبیه ساز کامبت ناوال ( = مبارزات دریایی) قوی تری می خواهید به علاوه ماموریت ها و مبارزات درون خشکی باید نسخه کنسولی آن را تهیه کنید؛ Assassin’s Creed Black Flag

لینک دانلود بازی Assassin’s Creed Pirates از آیتونز با قیمت 4.99$

0

از جایی که نگاه اجمالی فریبنده ای از بازی بزرگتری پیشنهاد می شود، باید به آن امتیاز برتری را اختصاص دهیم…
آن را اینستال کردید؟ نظر شما چیست؟ راضی هستید؟

slidetoplay

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا