معرفی آپشن های سفارشی سازی جدید برای AssistiveTouch در ios 9

AssistiveTouch به همراه آی او اس 5 معرفی شد ، یک ویژگی دسترس پذیری است که اجازه می دهد تا افراد معلول بتوانند کارهای خود را با تنظیم دکمه های مخصوص خود انجام دهند.

3

اپل مانند همه ی دسترسی آسان هایی که به تازگی به محصولات خود افزوده است ، آپشن های سفارشی سازی جدید را برای AssistiveTouch در آی او اس 9 معرفی کرده است.

کاربرانی که AssistiveTouch را فعال می کنند ، می توانند دو کلید میانبر اضافی برای آن ایجاد کنند و از آن مهم تر یکی از کلیدهای میانبر را نیز سفارشی کنند پس توسط کلیک کردن روی آن کلید میانبر برنامه نقشه به آسانی ایجاد شده و فرد معلول را راهنمایی می کند.

4

یکی از ویژگی های جدید و قدرتمندی که در آیفون 6S معرفی شده است ویژگی لمس سه بعدی است که ویژگی های دسترسی جدیدی را ایجاد کرده و به کاربران ایجاده انتخاب یک عمل خاص را هنگام تاچ سه بعدی روی آیکون AssistiveTouch بدهد.

چون من از آن استفاده نمی کنم توصیف آن برایم سخت است اما به جرات می گویم کسانی که به آن نیاز دارند از این به روزرسانی استقبال خواهند کرد.

AssistiveTouch. کار با یک دستگاه هوشمند را برای معلولین آسان کرده است . چند نفر از دوستان من که ناتوان جسمی هستند به سادگی به وسیله این برنامه از گوشی خود لذت می برند.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا