عرضه برنامه مخصوص بدنسازی از شرکت آتاری

آیا به یک برنامه بدنسازی دیگر بر روی آیفون خود نیاز دارید؟ نظرتان در رابطه با یک نرم افزار بدنسازی با تفکرات بازی در آن چیست که به شما انگیزه می‎دهد برای باز کردن بازی‎ها، تمرین‎های ورزشی را بطور کامل انجام دهید و به تناسب اندام دست پیدا کنید؟ وارد برنامه Atari Fit شوید.

1

می دانم که دارید فکر می‎کنید آتاری که یک تولید کننده بازی‎های ویدیویی است. من هم در وهله اول چنین فکری داشتم ولی به نظر می‎رسد آتاری مشتاق این است که به شیوه نوینی علاقه مندان به بدنسازی را، با استفاده از محبوبیت پلت فرم HealthKit اپل، به انجام بازی‎های کلاسیک خود جلب کند.

این برنامه با برنامه سلامت (Health app) اپل و دستگاه‎های قابل بر تن کردن (قابل قراردادن بر روی بدن) که مخصوص دنبال کردن اعمال بدنسازی می‎باشند نظیر محصولات شرکت‎های Jawbone (دست بند) و Fitbit (مچ بند) یکپارچه می‎شود. امکان انتخاب از بین بیش از صد‎ها تمرین ورزشی وجود دارد از جمله برنامه‎های ورزشی شخصی شده برای تمرین‎هایی که درآن تمام بدن درگیر می‎شود، برنامه های دو و کنترل اعمال روزانه.

امتیازهای به دست آمده از سوختن کالری به شما اجازه می‎دهد تا بسته های بدنسازی دیگری را باز کنید، یا شما می‎توانید آن‎ها را از بخش فروشگاهی برنامه خریداری کنید. و همانطور که قبلا اشاره شد، این برنامه به پیشرفت برنامه‎های بدنسازی شما، با بازکردن بازی های کلاسیک آتاری نظیرPong ،Super Breakout و Centipede جایزه می دهد.

استفاده از این شیوه ترکیبی و استفاده از بازی باعث می‎شود شاهد وجود ویژگی‎هایی نظیر جدول امتیازات آنلاین و بخش بازی به صورت چند نفره باشیم که در آن شما به یک تیم ملحق می‎شوید و همراه با همدیگر تمرین، با یکدیگر رقابت و وضعیت خود را به عنوان یک گروه بررسی و همدیگر را به انجام تمرین های ورزشی تشویق می‎کنید.

علاوه بر یکپارچکی با HealthKit اپل، این برنامه می تواند با Runkeeper یا فیسبوک برای دریافت اطلاعات مفید ارتباط برقرار کند. نوع دیگر جایزه‎ها به دنبال پیشرفت در برنامه های برنامه سازی عبارت است از امتیاز‎های برنامه وفاداری Walgreens Balance Rewards (Walgreens بزرگترین فروشنده دارو در آمریکا).

ویژگی های بارز Atari Fit:

بیش از 100 تمرین ورزشی- ورزش‎ها شامل حرکات تمرینی چرخشی تمام بدن و برنامه‎های دو می شود که به تایید مایکل پورتر (Michael Porter)، یک مربی شخصی و متخصص بهبود عملکرد رسانده شده است، فردی که مورد تایید آکادمی ملی پزشکی ورزشی (MASM) قرار گرفته است.

تمرین های ورزشی خود را با بازی ترکیب کنید- به خود با دنبال کردن توصیه‎های روزانه و جمعی از تمرین های معمول روزانه یا برنامه های شخصی انگیزه دهید در حین اینکه در برنامه های ورزش دو مواردی نظیر فاصله، سرعت و کالری سوخته شده را دنبال می‎کنید.

بازی‎های جالب شرکت آتاری- سطح آمادگی خود را بالا ببرید و در طول تمرین‎های ورزشی برای بازکردن بازی های کلاسیک آتاری نظیر Pong ، Super Breakout و Centipede امتیاز جمع آوری کنید.

سازگاری با دستگاه‎های بدنسازی دیگر- توسط اتصال به برنامه سلامت اپل و جایزه‎های کسب شده در بازی وضعیت دستگاه‎های بدنسازی و سلامت دیگر را نظیر محصولات شرکت‎های Fitbit و Jawbone دنبال کنید.

جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف در برنامه– با برنامه سلامت اپل، Runkeeper و فیسبوک ارتباط برقرار کنید و اطلاعات مفید دریافت کنید (وزن، مراحل روزانه، تمرین‎ها) در حالیکه تمرین‎ها را نیز (ست‎ها، تعداد تکرار ست‎ها، وزن وزنه‎ها) با عملکرد کامل یک کتاب گزارش‎دهی که به افزایش سطح تجربه Atari Fit شما کمک می‎کند، دنبال می‎کنید.

امکان بازی به صورت چند نفره- با دوستانتان در هر زمان خواستید در هرکجای جهان بازی کنید. به یک تیم ملحق شوید و بایکدیگر تمرین کنید یا با هم به رقابت بپردازید. وضعیت خود را در قالب یک گروه دنبال کنید و همدیگر را به انجام تمرین‎های ورزشی تشویق کنید. رقابت کنید تا تبدیل به آماده‎ترین تیم بدنسازی جهان شوید!

جدول امتیاز آنلاین برای بازی های کلاسیک آتاری- برای اولین بار، بازی های آتاری در این برنامه دارای جدول امتیاز آنلاین خواهند بود و کاربران می‎توانند مهارت‎های خود را بالاتر از دیگر کاربران در سراسر جهان قرار دهند و رتبه بندی کنند.

ویژگی‌‎های اجتماعی- در پایان هر تمرین ورزشی موفقیت به دست آمده، جوایز به دست آورده شده و بهترین رکوردهای شخصی را در توییتر و فیسبوک پست کنید و بدنسازی را با دوستان خود به امری سرگرم کننده تبدیل کنید. دوستان خود را ببینید و همدیگر را برای ورزش کردن تشویق کنید.

Walgreens Balance Rewards– امتیازهای برنامه وفاداریWalgreens Balance Rewards را برای شرکت در چالش هایی که مراحل طی شده را ثبت می‎کند، به دست آورید. شما می‎توانید از این امتیازها در سایت Walgreens.com استفاده کنید.

این برنامه 91 مگابایتی نیاز به آیفون یا آیپاد تاچ دارای iOS نسخه 7.1 یا بالاتر است. اینترفیس پایه آیپد در این نسخه از Atari Fit پشتیبانی نمی‎شود.

به طور رایگان این برنامه را از اپل استور دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا