سرویس خدمات کتاب‎های صوتی Audible در CarPlay اپل

Audible یک سرویس خدمات کتاب‎‎های صوتی است که مالک آن آمازون می‎باشد و امروز صبح آپدیت مهمی برای اپلیکیشن مخصوص آیفون و آیپد عرضه کرده است که قابلیت CarPlay را به آن به همراه یک سری موارد اصلاح شده‎ای که داشتن آن‎ها فوق العاده است، به نسخه‎ی مخصول iOS این اپلیکیشن اضافه کرده است. بعد از دانلود آپدیت امروز، این اپلیکیشن به صورت خودکار روی داشبورد وسایل نقلیه‎ای که قابلیت CarPlay را فعال کرده‎اند و آن دسته از ماشین‎هایی که از این قابلیت پشتیبانی می‎کنند از طریق راه‎ حل‎های بعد از خرید ارائه شده توسط کمپانی‎هایی نظیر Pioneer، Alpine و یکسری دیگر، ظاهر می‎شود.

1

دیگر تغییرات در این نسخه شامل بخش پیشرفته تر شده‎ی Discover هم در آیفون و آیپد است که حالا ساختار شبکه مانند به خود گرفته است، به علاوه یک نوار تب جدید بر روی آیفون که دسترسی به تنظیمات و دیگر امکانات را فراهم می‎:ند، وجود آیکون‎های اصلاح شده در دکمه‎های این اپلیکیشن‎ که در صفحه‎ی نمایش قفل و مرکز کنترل پیدا می‎شوند، یک گزینه‎ برای ریست کردن تایمر و بسیاری از موارد دیگر.

گزارشی از تغییرات نسخه‎ی 2.5 اپلیکیشن Audible

– حالا برای Audible قابلیت CarPlay هم موجود است.

– صفحه‎ی نمایش قفل گوشی/ مرکز کنترل. قبلا، دکمه‎های مربوط به این دو مورد همیشه فصل قبلی یا بعدی بودند، حتی اگر تنظیمات شما به نوعی تنظیم شده بود که 30 ثانیه بعد به عقب یا جلو زده شود. حالا آیکون‎های این دو بخش اصلاح شده اند.

-تایمر خواب. حالا یک گزینه‎ی ریست تایمر بعد از تایمر خواب وجود دارد.

-Discover – روی آیفون، ما طراحی بصری را با حذف پوشش تیره و استفاده از ساختار شبکه‎ مانند به روز رسانی کرده‎ایم.

– Discover- در آیپد، ما “Discover” را با یک تجربه‎ی حقیقی گشتن در بخش‎های مختلف کتاب جایگزین کردیم (قبلا فقط جستجو بود). حالا باید همانند با نسخه‎ی آیفون شده باشد.

-زمانی که شما قسمتی از یک کتاب را در بخش صفحه‎ی جزییات کتاب به عنوان نمونه در بخش‎های Discover یا جستجو انتخاب می‎کنید، حالا آن بخش در پلیر برنامه پخش می‎شود. این امر به شما اجازه     می‎دهد صفحه‎ی جزییات را ترک کنید و همچنان به نمونه‎ی مورد نظر گوش دهید.

-نوار Tab جدید- ما تنظیمات را به بخش ناوبری اصلی انتقال دادیم و منویی با ساختار جدید برای آیتم‎هایی ایجاد کردیم (در آیفون) که دیگر در تب اصلی جا نمی‎شوند.

این اپلیکیشن 72 مگابایتی در آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد‎های دارای نسخه‎های iOS 7.0 به بعد اجرا می‎شود. ساعت اپل در این ریلیز پشتیبانی نمی‎شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا