آی او اس iOS 8.4 کتاب‎های صوتی را به iBooks منتقل می‎کند

همانطور که توسط سایت MacRumors اشاره شد، iOS 8.4 تغییر دیگری را رو کرده است که تا حدی هم مرتبط با اپلیکیشن موزیک است. کتاب‎های صوتی- ویژگی که در اپلیکیشن موزیک برای فریم ویر قبل از iOS 8.4 پیدا شده بود، به اپلیکیشن iBooks تغییر مکان داده‎اند.

3

زمانی که یک کتاب صوتی را در آیفون خود دانلود یا همگام می‎کنید، اگر از iOS 8.4 استفاد کنید، به صورت خودکار در بخش کتاب‎های صوتی اپلیکیشن iBooks قرار می‎گیرد. کتاب‎های صوتی از یک آیکون هدفون کوچک بهره می‎برند که مشخص می‎کند این کتاب یک کتاب صوتی نه یک کتاب معمولی، است.

1

زمانی که آهسته برروی کاور یک کتاب صوتی ضربه می‎زنید، فورا ادامه جایی را که قبلا داشتید می‎خواندید پیگیری می‎شود. شما می‎توانید بر روی کاور کتاب به سمت چپ یا راست سوایپ کنید تا صفحات را ورق بزنید یا به صفحات قبلی برگردید. اگر سوایپ کنید و نگه دارید، این جلو رفتن یا عقب رفتن با سرعت بیشتری صورت می‎گیرد. شما می‎توانید از طریق پنل preference اپلیکیشن iBooks در بخش تنظیمات اپلیکیشن خود گوشی، این میزان عقب یا جلو رفتن را تنظیم کنید.

2

مجددا، این تغییر حرکت هوشمندانه‎ای به شمار می‎رود و کتاب‎های صوتی از آغاز باید همینجا می‎بودند. من همیشه فکر می‎کردم عجیب است که بجای رفتن به اپلیکیشن iBooks برای گوش دادن به کتاب‎های صوتی باید به اپلیکیشن موزیک بروم. iOS 8.4 این مشکل را رفع کرده است.

نظر شما چه چیزی می‎باشد؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا