اضافه شدن بی سیم بلوتوث مدرن به تجهیزات صوتی

Auris bluMe بی سیم بلوتوث مدرن را به تجهیزات صوتی و کلاسیک می افزاید

بی سیم بلوتوث در زندگی ما بقدری فراگیر است که فراموش کردن تمام تجهیزات صوتی کلاسیک و غیر بی سیم، بسیار راحت به نظر می رسد.

اگرچه گیرنده های استریو و بلندگوهای گران قیمت، هنوز هم بخش عمده سیستم های سرگرم کننده بسیاری از خانه ها را تشکیل می دهند، ولی راحتی جریان های بی سیم، تمایل زیادی در مغلوب ساختن این اتصالات کابلی دارد.

1.auris-blume-receiver@2x

 

اگرچه ابزارهای زیادی برای تأمین قابلیت های صوتی بلوتوث وجود دارد، اماAuris bluMe  آن را با برد و قدرت انجام می دهد.

فقط به این علت که چیزی قادر به انتقال صوت به صورت بی سیم نیست، بدان معنا نمی باشد که احتیاج به تعویض دارد.

ماشین های قدیمی میتوانند در شرایط عالی در حال کار باشند، که تنها به یک آداپتور نوار بلوتوث احتیاج دارند تا استریوی خود را به قرن 21 پرتاب کنند.

بسیاری از هدفون های مدرن، نظیر Audio-Technica MSR7 ، بدون بی سیم طراحی شده اند، در حالی که آداپتورهایی مانند BTunes به کاربران اجازه می دهند تا از دست کابل های خود راحت شوند.

Auris که افزودن بی سیم به فناوری های قدیمی تر را تجربه نموده است، چنین گزینه ای را برای استریوها و بلندگوهای خانگی ایجاد نموده است.

گفته می شود که Auris bluMe سیستم ها را با کمی ( در صورت وجود) سازش، نسبت به صوت ارتقاء می دهد.

در داخل بدنه آلومینیومی هواپیما، یک AKM AK4396 که مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) است، قرار می گیرد که قادر است جریان های دیجتال تا 24 بیت/192 کیلوهرتز، را کنترل نماید.

چیپ ست های AKM، اغلب در دستگاه های صوتی گران قیمت، نظیر Astell & Kern AK380 یافت می شوند و برای افرادی که صدای کامل و قوی می خواهند جذاب است.

برای اطمینان از خروجی صدای غنی در سیستم های صوتی، Auris bluMe جک RCA را به همراه روکش طلا و نیز اتصال بصری دیجیتال (SPIDF) به ویژگی های آن افزوده است.

2.auris-blume-receiver-2@2x

از جنبه بی سیم، Auris bluMe از بلوتوث 4.1 به همراه پشتیبان کم تأخیر AAC، SBC و aptX استفاده می کند.

نه تنها این کدک تمام جزئیات موسیقی (از یک دستگاه سازگار) را حفظ می نماید، بلکه پشتیبان کم تأخیر آن، bluMe را برای جریان فیلم، بدون مسائل پس از تولید معمول، برای بیشتر گیرنده های بلوتوث، مطلوب می سازد.

Auris bluMe همچنین دارای یک آنتن با گیرندگی بالا می باشد که برد بی سیم را تا 30 متر (100 فوت) گسترش می دهد که این میزان 3 برابر بلوتوث استاندارد است. علاوه بر این، این گیرنده نیرو را از طریق کابل بلوتوث که قابلیت اتصال به لپ تاپ ها، تلویزیون ها و یا وسایلی که شامل اداپتور دیواری هستند، منتقل می کند.

Auris bluMe، در حال حاضر بر روی Kickstarter سرمایه گذاری کرده است که طی 28 روز هدف 20 هزار دلاری آن را به میزان 314 درصد افزایش داده است، در حالی که هنوز 16 روز دیگر باقی مانده است.

تعهد 119 دلاری که، 50 دلار از قیمت خرده فروشی تعیین شده، را پس انداز می نماید، به شما اجازه می دهد که bluMe را در رنگ های مشکی، طلایی و یا نقره ای انتخاب نمایید.

چنانچه تمام مراحل قالب گیری و تولید طبق برنامه پیش برود، حامیان پروژه می توانند منتظر عرضه این محصول در ماه نوامبر باشند.

gizmag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا