قرار دادن یک گوش روی بازوی برای اتصال به اینترنت

وقتی پروفسور استلارک گفت : ” چیزی روی بازوی خود کار گذاشته است ”  واقعا این کار را کرده بود . استاد دانشگاه استلارک در برنامه امروز صبحگاهی شبکه 9 استرالیا  در حالی بازوی خود را به مردم نشان داد که در آنجا یک گوش کار گذاشته بود وی این کار را برای انجام بخشی از پروژه هنری خود انجام داده است .

26

یک تیم پزشکی یک پلیمر زیست محیطی را که شبیه یک گوش است در زیر بازوی این فرد قرار داده اند که این گوش هم اکنون بیش از شش ماه است که در زیر پوست این فرد قرار دارد .

برای انجام این کار تیم پزشکی بیش از ده سال مشغول کار بوده است تا به این نقطه رسیده است . هم اکنون آنها منتظر هستند تا سلول های بنیادی این گوش مصنوعی در بدن استلارک رشد کند . استلارک قصد دارد تا بعد از آماده شدن این گوش مصنوعی یک میکروفون و وای فای در آن قرار دهد تا سایر مردم دنیا بتوانند صداهایی که این گوش می شنود را به صورت زنده بشنوند .

استلارک در مورد این موضوع در مصاحبه ای با شبکه ABC NEWS   می گوید که : این گوش متعلق به من نیست چرا که من دو گوش دارم که هر دو سالم کار می کنند اما هدف من این است که صداهایی که این گوش می شنود را سایر مردم دنیا نیز بشنوند . تصور کنید من در یک کنسرت یا یک خیابان هستم و مردم سایر نقاط دنیا می توانند درست مانند من صداها را بشنوند .

البته قبلا یک میکروفون در این گوش کار گذاشته بود اما به دلیل ایجاد عفونت برداشته شد.

این دانشمند سالیان سال بر روی موضوع ماشین ها و بدن انسان کار کرده است وی در مصاحبه ای هدفش را از انجام چنین آزمایشاتی این گونه بیان می کند که : من امیدوارم تا بتوانم پاسخ مردمی را که کنجکاو هستند که بدانند  بدن انسان و اعضای آن چگونه کار می کنند با آزمایشات خودم پاسخ بدهم .

نظرات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال نمایید.

mashable.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا