3 ساعت استفاده در روز از گوشی های هوشمند در آمریکا

متوسط استفاده از گوشی های همراه به خاطر کار هایی به غیر از انجام مکالمه در کشور آمریکا ، در سال 2016 به میزان متوسط سه ساعت در روز رسیده است

براساس گزارشات تازه ای که از سایت eMarketer منتشر شده است ، در سال 2016 بزرگسالان دارنده گوشی های همراه کشور آمریکا به طور متوسط همه روزه بیش از 3 ساعت از زمان روزانه شان را به استفاده از گوشی ها و یا تبلت ها یشان برای کار هایی به غیر از مکالمات صوتی خواهند گذراند. با این که این مقدار با توجه در مقایسه با مقدار استفاده بزرگسالان آمریکایی از گوشی های همراه برای کارهایی به غیر از مکالمات صوتی در سال 2011 که 45 دقیقه بوده است بسیار بالاتر است ، ولی باید بیان کرد که روند رشد این مسئله به شدت رو به کاهش است. تا به حال برای سال 2016 ، استفاده روزانه هر آمریکایی از گوشی همراه اش برای کارهایی به غیر از مکالمه به طور متوسط سه ساعت و هشت دقیقه تخمین زده شده است. این میزان از اوایل امسال تا به الان 7.9 درصد رشد داشته و نسبت به مقدار مشابه اش که برای سال 2015 تخمین زده شده بود 11.3 درصد افزایش داشته است. این میزان در سال 2013 رشدی برابر با 53.1 درصد داشته و در سال قبل نیز به رشد 90.9 درصد رسیده بوده است.

2015-10-09_135321

خانم مونیکا پارت ( Monica Peart ) ، که مدیریت بخش پیش بینی ها و گزارشات سال های آینده سایت eMarketer را بر عهده دارد ، بیان کرده است که تعداد زیادی از افراد آمریکایی در حال حضر دارای یک گوشی تلفن همراه می باشند ، که بدین معنی است که هر ساله تعداد کمتری افراد جدید به جمع دارندگان گوشی های تلفن همراه اضافه خواهد شد. به این میزان تعداد زیادی از کارهایی که یک گوشی تلفن همراه می تواند انجام دهد را اضافه کنید ، و نتیجه این محاسبات کمتر شدن رشد میزان استفاده از گوشی های تلفن همراه برای مکالمات تلفنی می شود. علیرغم کاهش رشدی که به وجود آمده است ، گوشی های تلفن همراه تنها محصولاتی هستند که انتظار می رود استفاده از آن ها در سال آتی افزایش پیدا کند. کاربران تلویزیون ها ، رادیو ها و روزنامه ها تخمین زده شده است که بیشترین کاهش رشد را در سال های 2016 و 2017 خواهند داشت ، چرا که صنعت نشریات چاپی بیشترین ضربه را از تغییرات اخیر خورده است.

2015-10-09_135403

همچنین خانم مونیکا پارت ( Monica Peart ) ، مدیریت بخش پیش بینی ها و گزارشات سال های آینده سایت eMarketer ، این گونه اظهار داشتند که : ” همچنین ، تعداد فعالیت های کاربردی ای که در حال حاضر افراد می توانند با استفاده از گوشی های تلفن همراه شان انجام دهند نیز میزان زمانی که آن ها می توانند صرف این کار کند را تحت الشعاع قرار می دهد. به خاطر این دلایل ، روند رشد میزان زمانی که در آینده بر روی دستگاه های موبایل صرف خواهد شد به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد “.

روند رشد از استفاده کاربران از نرم افزار های گوشی های تلفن همراه حاصل می شود

میزان زمانی که در طول روز یک فرد بالغ آمریکایی به طور متوسط صرف استفاده از نرم افزار های گوشی های تلفن همراه خواهد کرد ، از میزان ده دقیقه ای که امسال تخمین زده شده است ، به 3 ساعت و ربع در سال بعد افزایش خواهد یافت. هر چند ، بنا بر گزارشات پیش بینی ارائه شده، میزان استفاده از مرورگر های گوشی های تلفن همراه در سال بعد نیز به همان میزان امسال ، یعنی 51 دقیقه در روز ، باقی خواهد ماند. این میزان از مقداری که در سال 2011 توسط کاربران صرف استفاده از نرم افزار های گوشی های تلفن همراه می شد ، یعنی 1 ساعت و 4 دقیقه ، به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

phonearena

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا