عکس های جدید از پوسته پشتی آیفون6 و لوگوی مقاوم به خراش آن

ماه گذشته ، سایت مربوط به فروشندگان  آیفون های اصلاح شده و لوکس و زینتی یعنی  Feld & Volk  یک سری عکس با کیفیت بالا و یک ویدیو را به اشتراک گذاشتند و ادعا کردند که مربوط به پوسته پشتی آیفون6 می باشد.

این تصاویر مربوط به مراحل میانی تولید این دستگاه بود و هنوز زیبایی آن کامل نشده بود ولی با این وجود در نگاه اول یک نمای زیبا از این دستگاه را به نمایش می گذاشت.

Feld & Volk بر این باور است که تولید پوسته پشتی آیفون 6 مدل 4.7 اینچی کامل شده است و عکس های جدیدی که منتشر کرده مربوط به تمامی ویژگی های این دستگاه است حتی آن هایی که در گزارش های قبلی تاکید نشده بود.

در این میان یکی از تغییراتی که موجب شده زیبایی دستگاه بیشتر شود مربوط به کاهش حجم برش لبه های دستگاه می باشد همچنین دکمه های موجود در لبه دستگاه که هم سطح با آن ساخته شده اند و علاوه بر زیبایی دستگاه احتمال فرورفتگی آن کمتر شده است.

iphone_6_recessed_volume

 

گزارش ها ادعا می کنند که تورفتگی های مشابه در دکمه های این دستگاه در نمای کلی نیز دیده می شود و ادعا شده است که پوسته پشتی نسل های بعدی آیپد ایر این ویژگی ها را نیز خواهند داشت.

این بخش رو مطالعه کنید : بازی آیفون

عکس های Feld & Volk همچنین نگاهی به لوگوی جاسازی شده اپل داشتند ، و چیزی را نمایش دادند که اپل از سال 2007 به بعد دیگر در آیفون های شرکت خود به کار نبرده است. Feld & Volk  می گویند که این لوگوی جاسازی شده خیلی شبیه به لوگوی آیفون های اولیه است ولی می گویند که این لوگوی از یک فلز فوق العاده و مقاوم به خراش ساخته شده است و این حدس زده می شود که از جنس یک آلیاژ شفاف فلزی باشد ولی هنوز شواهد خاصی وجود ندارد و در حد حدس و گمان است.

 

iphone_6_embedded_logo

 

یک سری عکس های دیگر هم نشان دهنده رینگ خارجی مربوط به دوربین می باشند ، که دارای 6.66 میلی متر قطر می باشد و طبق گزارش ها کاملا با شیشه دوربین در پوسته پشتی دستگاه متناسب است. نقاشی های مربوط به طرح آیفون و ظاهر فیزیکی آن که به بیرون درز کرده اند نشان می دهند که آیفون6 مدل 5.5 اینچی ممکن است مانند آخرین مدل از آیپادهای لمسی رینگ دوربین برآمده داشته باشد ، اما تاکنون هر عکسی که درباره مدل کوچکتر یعنی 4.7 اینچی به بیرون درز کرده نشان می دهد که رینگ دوربین آن هم تراز با پوسته پشتی می باشد اما این موضوع هنوز سوال برانگیز است که چگونه این رینگ دوربین با پوسته پشتی آیفون 6 مدل 4.7 اینچی جفت خواهد شد.

iphone_6_camera_ring

سرانجام در سایر عکس های منتشر شده مجموعه ای از قطعات همچون کابل قابل انعطاف و طولانی به نمایش گذاشته شد. همانطور که در عکس های قبلی هم دیده شده بود Feld & Volk بر آورد کردند که ممکن است این کابل مربوط به بخش home button باشد اما طول بسیار زیاد آن تعجب بر انگیز است و این امکان وجود دارد که  این کابل انعطاف پذیر موجود در عکس ها متعلق به آیپدهای نسل بعد باشد.

iphone_6_shell_parts

اپل هنوز نظری درباره این تصاویر نداده و گفته است  که در برگزاری رویداد سالانه مربوط به آیفون در تاریخ 9 سمپتامبر سال 2014 همه چیز را خواهد گفت ، هرچند معلوم نیست که آیا هر دو مدل 4.7 اینچی و 5.5 اینچی باهم عرضه شوند یا نه!

بر اساس الگوی عرضه محصولات در سال های گذشته ، حداقل ، مدل 4.7 اینچی باید حداقل تقریبا یک هفته و نیم بعد از رویداد 9 سمپتامبر در یک موج اولیه در کشور عرضه شود.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا