باطری ساعت‌اپل قابل تعویض است

اپل تایید میکند باطری ساعت این شرکت قابل تعویض است. با آنکه دیروز اپل در طول رخداد رسانه‎ ای ” Spring Forward ” چیزی نگفت، ولی سخنران این شرکت در گفتگو با سایت TechCrunch اعلام کرد که ساعت اپل دارای یک باطری کاملا قابل تعویض است.

1

همانطور که در وب سایت اپل اشاره شده است، صاحبان این ساعت می‎توانند با مصرف متعادل، 18 ساعت از این ساعت در طول روز استفاده کنند تا دوباره نیاز به شارژ داشته باشد، در طول این مدت آن‎ها می‎توانند زمان را 90 بار چک کنند، تا 90 هشدار را بررسی کنند، 45 دقیقه صرف کار با نرم افزا‎ها کنند و به همراه پخش موزیک در پس زمینه از هدفون‎هایی که با بلوتوث ساعت فعال می‎شوند، 30 دقیقه ورزش انجام دهند.

بررسی بازی آیفون فضای بیکران Infinite Cosmos

گارانتی این ساعت یک ساله می باشد و اگر باطری آن خراب باشد شرکت ساعت را کلا عوض می‎کند و همچنین این شرکت جدا از شروط گارانتی، تعویض باطری نت بوک‎ها و گوشی‎های همراه این شرکت را به رایگان انجام می دهد.

با اعلام این خبر که باطری این ساعت را می‎شود جایگزین کرد، صاحبان آن قادر خواهند بود طول عمر این ساعت را حداقل زمانی که بحث باطری پیش کشیده می شود، افزایش دهند.
چیزی که در رابطه با آن اطلاعاتی وجود ندارد بخش‎های درونی دستگاه است.

بخش های الکترونیکی این ساعت در یک سیستم طراحی شده داخلی شرکت در یک چیپ الکترونیکی به اسم S1 قرار گرفته است که شرکت در رابطه با اینکه برای روز رسانی آن و جایگزینی پردازنده S1 با پردازنده های نسل بعدی خدماتی عرضه می‎کند یا خیر، چیزی نگفته است.

اگر از ما بپرسید، چنین امری رخ نخواهد داد چون ساعت های نسل آینده ممکن است و یقینا هم البته اینطور خواهد بود که دارای طراحی به روزتر و سنسورهای اختصاصی جدیدی خواهند بود.

پیش فروش ساعت اپل از تاریخ 10 آوریل شروع می‎شود و از 24 همان ماه ارسال آن به بازارهای آمریکا، استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن و بریتانیا شروع می‎شود.

تصویر بالا توسط The Poke ارسال شده است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا