کدو تنبل های تزیین شده مانند ربات BB-8

کدو تنبل های تزیین شده به شکل ربات BB-8 فیلم جدید جنگ ستارگان ، تزئینات جدیدی هستند که طرفداران این سری برای هالوین تهیه کرده اند

وقتی که طراحی کردن لباس های هالوین براساس کمیک بوک ها دیگر قدیمی و پیش پا افتاده شده اند ، وقت آن رسیده است که این کدو تنبل های جذاب و با مزه وارد میدان شوند.

یکی از ستاره های خیلی معروف فیلم جدید جنگ ستارگان ( که هنوز به سینما ها راه پیدا نکرده است ) قطعا ربات گرد و جذاب BB-8 است ، رباطی سفید و نارنجی که با قل خوردن های دلربا و بامزه ، جای خودش را در قلب های تک تک طرفداران باز کرده است. حالا هم مثل این که این رباط توپی راه خودش را به سمت جلوی درهای ورودی همسایگان شما باز کرده است و این اتفاق هم به لطف فعالیت و خلاقیت یکی از کاربران پیشگام سایت توییتر می باشد.

2015-10-07_075226

آقای دانیل هوگ کمپ ( Daniel Hoogkamp ) ، که با نام کاربری @ Dantooine2

در سایت توییتر فعالیت می کند ، در تاریخ 23 سپتامبر ( 2دی ماه) طی پستی – که در آن عکسی از این کدو تنبل ها و متن ” اولین روز پاییز مبارک! ” قرار داشت – از این کدو تنبل های تزئینی به شکل روبات BB-8 رونمایی کرده و خیلی ها را با این کارش خوشحال کرد.

این کدو تنبل های آقای هوگ کمپ سریعا همه گیر شده ، و حتی خبری از آن در سایت اصلی جنگ ستارگان به نمایش گذاشته شده و حتی به سرعت مشتقاتی از آن نیز در سایت توییتر پدیدار شدند و سریعا خبر آن را در توییتر پخش کردند.

به نظر می رسد که درست کردن یک کدو تنبل مدل رباط BB-8 بسیار ساده باشد ، اگر شما کمی به کار قلم مو ها وارد باشید؛ به خاطر شکلی که کدو تنبل ها دارند حتی لازم نیست ه کنده کاری ای هم بر روی آن ها انجام دهید.

حالا که خریداران و مصرف کنندگان هر طرف که سر می چرخانند با محصولات فیلم های جنگ ستارگان رو در رو می شوند ، واقعا خوب است که می بینیم بعضی از طرفداران این فیلم دست به ساخت این محصولات خود ساخته و زیبا می زنند. از بین دو محصول اسباب بازی ای که از رباط BB-8 در بازار موجود است ، محصولی که از طرف شرکت Hasbro عرضه شده است قیمتی بالغ بر 80 دلار دارد ، در حالی که محصولی که از طرف شرکت Sphero عرضه شده است قیمت اش 149.99 دلار می باشد. این طور که به نظر می رسد این کدو تنبل تزئینی خیلی کمتر از این ها برای سازنده اش آب خورده است.

من این طور فکر می کنم که حالا شرکت دیزنی حتما از این ناراحت است که چرا این ایده جذاب ، اول به فکر خودشان نرسیده است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا