بیتس موزیک به لیست اپ های فابریک ios اضافه شد

بـه دنبال دستیابی رسمی شرکت اپــــل به بیتس الکترونیک و بیتس موزیک  ، برنامه بیتس موزیک در iOS به لیست “Apps Made by Apple” یا ” برنامه های ساخته شده توسط اپل” در فروشگاه نرم افزار های اپل افزوده شد ، این برنامه ها با یک مشخصات کامل در سایت قرار داده شده اند تا مردم را تشویق به دانلود آن ها کنند.

این بخش در فروشگاه آیتـــونز به همراه سایر برنامه های طراحی شده توسط اپل مانند Pages و Numbers و Keynote و iPhoto و سایر برنامه ها قرار داده شده است و آن را در یک بخش در دسکتاپ مربوط به فروشگاه آیتونز و بخش  کلیدهای میانبر مربوط به فروشگاه برنامه های  iOS می توان یافت.

علاوه بر افزودن بیتس موزیک به لیست “Apps Made by Apple”  به لیست برنامه هایی که به کاربران iOS پیشنهاد می شود که دانلود کنند نیز افزوده شده است . این حرکت موجب خواهد شد که دانلودهای زیادی از بیتس موزیک توسط کاربران صورت گیرد که سود زیادی را به دنبال خواهد داشت.

بیتس موزیک

به گفته سایت Appshopper محبوبیت بیتس موزیک طی هفته های قبل افزایش یافته است ، این برنامه در همین مدت کوتاه رتبه چهارم را در بین برنامه های موسیقی   و رتبه 23  را در بین  برنامه های رایگان کسب کرده است.

در ماه می ، این تعداد به احتمال زیاد با قرار دادن این برنامه در آپ استور مربوط به اپل  و نوشتن مشخصات کامل آن و همچنین افزودن آن به لیست برنامه های پیشنهادی این تعداد افزایش خواهد یافت .

می دانید که فروشگاه آیتونز 35 میلیارد آهنگ را به فروش رسانده و رادیوی آیتونز بیش از 40 میلیون شنونده دارد . همین موضوع این نوید را می دهد که بیت موزیک نیز با قرار گرفتن در این لیست محبوبیت بسیار بالایی را به دست خواهد آورد.

برخلاف خیلی از برنامه های موجود در بخش Apps Made by Apple بیتس موزیک کاملا رایگان نمی باشد . درست است که می توان این برنامه را کاملا رایگان دانلود کرد اما نیاز به یک اشتراک ماهانه به قیمت 9.99 دلار دارد.

برخلاف رقبای بیتس موزیک در جریان سرویس دهی موسیقی ، بیتس موزیک به هیچ وجه برنامه های تبلیغاتی طی دانلود و نصب و بازدید از صفحه مربوط به آن ندارد.

با توجه به شایعات موجود ، اپل قصد دارد برنامه بیتس موزیک را به صورت یک برنامه مستقل و جدا از آیتونز و بخش رادیوی آیتونز ارائه دهد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا