هدفون بیسیم بیتس سولو 2 و شرکت اپل

طبق خبرهایی که از طریق مستندات اف سی سی رونمایی شده است اولین محصول تولیدی بیت تحت نظر شرکت اپل عرضه خواهد شد و این اسناد نشان می دهد که شرکت اپل بزودی هدفون های بیت سولو2 را با ویژگی های وایرلس و استفاده از بلوتوث وارد بازار خواهد کرد.

هدفون بیتس

همانطوری که در نمودار می بینید ، طراحی هدفون های جدید بیت سولو2 مشابه طراحی مدل های قدیمی این محصول است و تنها تفاوت آن ها در ویژگی وایرلس بودن این محصول می باشد . هدفون های بیت سولو2 در ماه می عرضه شدند و درست یک روز بعد از این اتفاق شرکت اپل جواز طراحی هدفون هایی با همین مدل و ورژن جدید را کسب کرد.

beatssolo2wirelessdocuments

 

هدفون های بیت سولو2 محصول اپل دارای ویژگی هایی همچون بلوتوث و رادیوی مستقل از هندزفری هستند ، که اجازه می دهد این محصولات به صورت وایرلس فعال باشند. بیت خود نیز محصولات وایرلسی را ارائه می دهد اما قیمت آن ها بسیار گران است و به نظر می رسد بیت سولو2 وابسته به اپل بسیار مقرون به صرفه باشد . در حال حاضر هدفون های وایرلس بیت به قیمت 379 دلار به فروش می رسند ولی اپل گفته است که قرار است هدفون بیت سولو2 وایرلس را به قیمت 279 دلار به فروش برساند .

هدفون های بیت با فروش 3 میلیارد دلاری در تاریخ شرکت اپل یک پیشینه بسیار موفقی را دارند و موفقیت در خط فروش هدفون بیت یکی از اولین موفقیت های بزرگ شرکت اپل محسوب می شود. بیت با استفاده از تکنیک های تبلیغاتی و بازاریابی ماهرانه اینگونه در میان مردم محبوب شده است. به ویژه در میان جمعیت جوان و ورزشکاران بسیار محبوب تر نیز می باشد.

بررسی ها و نظر سنجی ها نشان می دهد که بسیاری از دانش آموزان بر این باورند بیت های شرکت اپل فوق العاده ترین محصولات صوتی هستند و به عبارتی این محصولات cool می باشند.

هدفون های بیت سولو2 وایرلس هم اکنون تحت بررسی سایت خبری اف سی سی هستند و هنوز اخبار زیادی در مورد آن ها منتشر نشده است و ما منتظریم تا بزودی خبرهایی در مورد آن نوشته شود.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا