اجازه عرضه همزمان AppleCare و آیفون 6S

Best Buy ممکن است همزمان با عرضه آیفون 6s شروع به ارائه AppleCare می کند

طبق گزارش های جدید ، Best Buy و اپل ممکن است ممکن است قراردادی را منعقد کنند که طی آن به خرده فروشی ها اجازه عرضه AppleCare داده شود.

گفته می شود این تغییر همزمان با عرضه آیفون 6s رخ خواهد داد ؛ و فقط برای گوشی در دسترس نیست و فراتر از آن خواهد بود. طبق این قرارداد جدید Best Buy ، AppleCare را ارائه خواهد داد و این فروشگاه تنها خرده فروشی هایی هستند که این را خواهند داشت.

به گفته سایت 9to5Mac فروش AppleCare در مشابه فروش خود اپل خواهد بود ؛ همچنین یک سری مزیت های جدید نیز به آن افزوده شده است.

برنامه ریزی فروش AppleCare در Best Buy به گونه ای است که گویا عینا از طریق خود اپل هرید صورت می گیرد ، همچنین در Best Buy گارانتی استاندارد محصول نیز ارائه خواهد شد.

مشتریانی که در Best Buy یکی از محصولات اپل را به همراه AppleCare خریداری کنند ؛ می توانند سرویس های مربوط به خدمات پس از فروش دستگاه خود را هم از خود best buy و هم از شرکت اپل دریافت نمایند.

طبق منابع موجود ، Best Buy خیلی تمایل به ارائه AppleCare دارد زیرا یکی از مهم ترین برنامه های آن حمایت از برنامه های حفاظت از گوشی و رایانه است.

گفته شده است که انتظار می رود در طی یک ماه معرفی و عرضه شود ، و طولی نخواهد کشید که ما متوجه شویم بست بای به صورت واقعی به ارائه AppleCare پرداخته است.

imore

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا