عرضه مدل های مختلف Apple Care+ توسط Best Buy

از ماه آینده Best Buy به صورت رسمی شروع به فروش Apple Care+ می‌کند

ماه بعد ، تقریبا 23 شهریورر ، بعد از رونمایی آیفون 6s و 6s پلاس ( که گفته می شود 9 سمپتامبر اتفاق بیفتد.) Best Buy به صورت رسمی شروع به فروش Apple Care+ برای آیفون ، آیپد و اپل واچ خواهد کرد. پیش از این نیز خرده فروشی های بزرگی تمایل به Apple Care+ داشته اند تا امنیت خرید مشتریان خود را بالا ببرند.

Best-Buy-to-offer-Apple-Care-starting-next-month-in-time-to-cover-the-new-models

کسانی که در Best Buy یکی از محصولات اپل را خرید کنند گارانتی استاندارد آن را نیز دریافت خواهند کرد. کسانی هم که از Apple Care+ استفاده کنند از مزیت های مربوط به قرداد شرکت اپل و بست بای بهره می برند.

گارانتی Apple Care+ برای آیفون دو سال می باشد و یک سال نیز قابل تمدید است.

علاوه بر این در صورت آسیب های تصادفی 79 دلار کمک هزینه تعمیر داده می شود. قیمت Apple Care+ برای آیفون 99 دلار است. و گوشی شما ، باتری آن و لوازم جانبی مربوط به آن را پوشش می دهد.

همچنین در مورد آیپد نیز قیمت Apple Care+ 99 دلار بوده و گارانتی آن از یک سال به دوسال افزایش یافته است.

در صورت آسیب های تصادفی نیز 49 دلار کمک هزینه تعمیر پرداخت می شود. گارانتی آیپد نیز مربوط به خود دستگاه ، باتری ، کابل یو اس بی ، آداپتور و AirPorts می باشد.

Apple Care+ برای اپل واچ ورزشی نیز به قیمت 49 دلار در دسترس است. همچنین برای اپل واچ معمولی 69 و اپل واچ نسخه ویرایش شده 1500 دلار در دسترس است.

ضمانت نامه آن نیز به دو سال ارتقا یافته است و میزان خسارتی که در آسیب های تصادفی به کاربران داده می شود برای اپل واچ اسپرت 69 دلار ، برای تسخه معمولی اپل واچ 79 دلار می باشد.

همچنین در مورد نسخه ویرایش شده اپل واچ گارانتی آن سه سال می باشد و حق بیمه آن نیز در صورت صدمات ناشی از گسترش داده ها است و 1000 دلار توسط دولت پرداخت می شود.

همچنین گارانتی خود اپل واچ ، باتری ، کابل ، شارژر مغناطیسی و آداپتور دستگاه را پوشش می دهد.

همچنین برای کسانی که آیفون و اپل واچ را باهم می خرند برنامه های ویژگی وجود دارد. اگر شما برنامه ریزی کرده اید که طی ماه آینده از فروشگاه Best Buy یکی آیپد ، آیفون یا اپل واچ بخرید ، حتما Apple Care+ را چک کنید زیرا حفاظت های ویژه ای مربوط به دستگاه را به شما ارائه می دهد.

Apple Care+ طی 60 روز بعد از خرید شما قابل خریداری است.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا