Best of CES 2012 شماره 3

نمایشگاه CES 2012 مکانی برای نمایش آخرین تولیدات و فناوریهای روز دنیا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز صنعت الکترونیک و مخابرات محسوب می گردد که با درجه اعتباری که این نمایشگاه دارد معمولا اکثر شرکت های بزرگ سعی می کنند در این نمایشگاه حضور یافته و محصولات و فناوریهای جدید خود را به نمایش عموم بگذارند.

iKeep

محصولی از شرکت Poldera با این محصول می توانید آی فون خود را به کمربند و یا هر جای دیگر متصل کنید. همچنین این محصول دارای یک نوار جمع شو نیز هست که حرکت دادن آی فون را برای شما راحت می کند. این محصول برای کارمندان اپل خوب هست که دیگه آی فون جدید را توی بار جا نگذارند!

ikeep

Bodydock

یک سیستم داک آهنربایی. با این داک که دارای دو آهنرباست آیفون شما به لباستان خواهد چسبید. قاب و آهنرباها با هم قیمتی در حدود 69 دلار دارند با این محصول آیفون عزیزتان همیشه در کنار قلبتان خواهد بود.

Bodydock

عکسی که درپایین می بینید یک محل مناسب برای کار با کامپیوتر برای اداره یا خانه است. این محصول Emperor 1510 نام دارد. قیمت این محصول 6250 دلار است که بسیار گران به نظر می رسد اما اگر به راحتی و سبک توجه می کنید این مقدار پول را پرداخت خواهید کرد. اگر در محل کار از این محصول استفاده کنید مطمئن باشید همکارانتان حتما بخاطر داشتن همچین محل راحت و زیبایی برای کار با کامپیوتر غبطه خواهند خور…

Emperor 1510

هدفون Aviator

تولید شده توسط SKull Candy . این هدفون ها بعد از طراحی و عرضه موفقیت آمیز عینک های Aviator تولید و عرضه شدند از این رو این هدفون هم Aviator (یا مدل خلبانی) نام گرفت.

Aviator

یک اسپیکر جدید شبیه کیف زنانه با قابلیت پشتیبانی از سیستم Airplay این اسپیکرLive 5000 نام دارد و قرار است با قیمت  ۵۰۰ دلار از تابستان امسال برای عموم عرضه شود.

Live 5000

یک دستگاه همراه با یک قاب که با قرار دادن آیفون ۴اس و یا آیفون ۴ روی آن یک کیبورد مجازی برای شما ساخته خواهد شد که از این پس می توانید برای تایپ از این کیبورد مجازی استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه امکان شارژ آی فون در هنگام قرار گرفتن روی این دستگاه است. در سال های گذشته وجود همچین محصولی پیش بینی شده بود ولی کسی باور نمیکرد.

iphone laser keyboard

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا