اولین بتای iOS 8.4 را با اپلیکیشن کاملاً جدید موزیک

اپل اولین بتای iOS 8.4 را کمتر از یک هفته پس از انتشار آی او اس 8.3 برای عموم، روز دوشنبه برای توسعه دهندگان عرضه کرد. این نسخه از بتا شامل اپلیکیشن کاملاً جدید موزیک است که اپل در مورد آن گفته تجربه‌ی جستجو در میان موزیک‌ها را «ساده‌تر و جالب‌تر» کرده است.

1

این اپ دارای طراحی زیبا و ساده‌تر و دسترسی سریع به موزیک‌هایی که اخیراً اضافه کردید و لیست‌های پخش شخصی شما است. همچنین سازگاری بهتری با رادیوی زنده‌ی آیتونز داشته و دارای گزینه‌ی جدیدی برای جستجوی جهانی، زمان بندی و چیزهای دیگر می‌باشد.

یادداشت انتشار کامل:

•    طراحی کاملاً جدید. اپلیکیشن موزیک دارای طراحی جدید و زیبایی است که جستجو در میان موسیقی‌های شما را ساده‌تر و جالب‌تر می‌کند. لیست‌های پخش شما از طریق اضافه کردن تصویر و توضیحی مجزا قابل شخصی سازی هستند. از تصاویر زیبای هنرمندان محبوبتان در نمای Artists لذت ببرید. دقیقاً از کنار لیست آلبوم‌ها می‌تواند آن‌ها را پخش کنید. پخش موسیقی‌هایی که عاشقشان هستید تنها یک لمس با شما فاصله دارند.

•    موارد جدیداً اضافه شده. آلبوم‌ها و لیست‌های پخشی که اخیراً اضافه کردید اکنون در بالای کتابخانه‌ی موسیقی‌ّهای شما قرار دارد و امکان پخش موارد جدید را آسان و بی دردسر می‌کند. به سادگی با لمس بر روی آرت‌ورک‌ها می‌توانید به آن‌ها گوش دهید.

•    رادیوی زنده‌ی آیتونز. یافتن موزیک‌ها با رادیوی آیتونز از همیشه ساده‌تر شده است. اکنون شما می‌توانید به سرعت از طریق بخش Recently Played به ایستگاه‌های محبوب خود بازگردید. می‌توانید از بخش Featured Stations انتخابی از میان ایستگاه‌های شخصی داشته باشید یا ایستگاه خود را با گزینش آهنگ‌ها و هنرمندان محبوب خود آغاز کنید.

•    MiniPlayer جدید. با مینی پلیر جدید می‌توانید از موسیقی‌های در حال بخش آگاه شده و در حالی که در مجموعه‌های دیگر می‌گردید آن‌ها را کنترل کنید. برای باز کردن Now Playing کافی است مینی پلیر را انتخاب کنید.

•    بهبود در Now Playing. بخش موسیقی در حال پخش دارای طراحی جدید و زیبایی است که آرت‌ورک‌های آلبوم‌های شما را آن طوری که باید، نشان می‌دهد. به علاوه، می‌توانید به صورت بیسیم موسیقی‌های خود را بدون ترک بخش Now Playing از طریق AirPlay پخش کنید.

•    Up Next. حالا به سادگی می‌توانید با لمس آیکن Up Next در بخش Now Playing  بفهمید موسیقی یا موسیقی‌های بعدی که پخش خواهد شد چیست. حتی می‌توانید هر زمان که دوست داشتید ترتیب آن‌ها را تغییر داده یا آهنگی به آن اضافه کرده یا از پخش بعضی از آن‌ها صرف نظر کنید.

•    جستجوی جهانی. اکنون شما می‌توانید تنها با لمس ذره بین، از هر جایی که هستید در اپلیکیشن موزیک جستجو کنید. نتایج جستجو به گونه‌ای طراحی شده که به شما کمک می‌کند به سرعت آهنگ مورد علاقه‌ی خود را پیدا کنید. حتی می‌توانید از بخش جستجو یک ایستگاه رادیویی آیتونز را آغاز کنید.

2

3

ما اکنون در حال نصب این بتای جدید هستیم. مطمئن باشید این پست همراه با هر نکته‌ی حائز اهمیتی که به آن پی ببریم به روز خواهد شد. اگر شما چیزی می‌دانید که ما در این‌جا ذکر نکردیم، در بخش نظرات ما را از آن مطلع کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا