نخستین نسخه بتا iOS 8.1.1 برای برنامه نویسان منتشر شد

پس از انتشار نسخه بتای OS X Yosemite 10.10.1 که امروز بعد از ظهر اتفاق افتد ، شرکت اپل امروز نخستین نسخه بتای  iOS 8.1.1 را برای توسعه دهندگان (برنامه نویسان) منتشر کرد.

نسخه بتای iOS 8.1.1 درست دو هفته بعد از انتشار iOS 8.1 برای عموم مردم انتشار یافت و این نسخه از برنامه های چون  Apple Pay ، سرویس فوروارد پیام ها یا SMS Forwarding و خیلی برنامه های دیگر پشتیبانی می کند.

8_1_1_12b432-800x212

کد ساخت این نسخه جدید 12B432 می باشد و هم اکنون در مرکز توسعه آی او اس در دسترس می باشد . شرکت اپل همچنین نسخه جدیدی از اپل تی وی بتا را همزمان با این گسترش ها منتشر کرد.

بخوانید: تیم کوک: هیچوقت قدرت نوآوری اپل از این قدرتمندتر نبوده

طبق نکاتی که در سایت اپل نوشته شده است ، iOS 8.1.1 یک سری تغییراتی داشته است ، از جمله این ها رفع بسیاری از اشکالات دستگاه ، می باشد هم چنین شامل بهبود پایداری و عملکرد دو دستگاه آیپد 2 و آیفون 4s می باشد ، همچنین این سیستم عامل جدید از خیلی از دستگاه های قدیمی نیز پشتیبانی می کند.( iOS 8.1.1.1 از دستگاه های آیفون 4s ، آیفون 5 ، آیفون 5C، آیفون 5s، آیفون 6 ، آیفون 6 پلاس ، آیپد 2 ، آیپد 3 ، آیپد 4 ، آیپد مینی ، آیپد مینی 2 ، آیپد مینی 3 ، آیپد ایر ، آیپد ایر 2 و آیپاد تاچ 5 پشتیانی می کند.)

طی این به روزرسانی های جدید علاوه بر رفع اشکال نسخه های قبلی iOS 8 در این دستگاه خیلی ویژگی ها و برنامه های جدید دیگری نیز افزوده شده است ، علاوه بر آن بهبود مپ ها یا نقشه ها ، تقسیم صفحه نمایش به صورت چند عملکردی برای آیپد ، جز  عمده ترین و چشم گیرترین به روزرسانی های هستند که در این نسخه منتشر شده دیده می شود. به زودی این نسخه پس از تست توسط توسعه دهندگان برای عموم مردم به انتشار می رسد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا