اپلیکیشن Bing for iPhone با چند ویژگی جدید به روز رسانی شد

اپلیکیشن Bing for iPhone با بخش علاقه مندی‎ها و اخبار، وضعیت جستجو به حالت خصوصی، اپلیکیشن ساعت اپل و موارد دیگر، به روز رسانی می‎شود

اپلیکیشن بینگ برای آیفون مایکروسافت شب گذشته با چند ویژگی جدید از جمله: Bing Interests, Bing News، یک وضعیت گردش در اینترنت به حالت خصوصی، بخش Popular Now در ساعت اپل شما و اصلاح یکسری موارد دیگر، به روز رسانی شد.

من معمولا از اپلیکیشن بومی گوگل در آیفون خودم استفاده می‎کنم، ولی بینگ در ماه‎های اخیر شاهد یکسری پیشرفت‎های جالب بوده است.

1.Bing-Search-5.7-for-iOS-iPhone-screenshot-001

 

طبق نظر شخصی من، این اپلیکیشن مخصوص جستجوی مایکروسافت با در اختیار داشتن تصاویر زیباتر و توضیحات غنی تر، از اپلیکیشن مخصوص گوگل بهتر طراحی شده است.

مهم تر از همه اینکه، جستجو‎های محبوب بینگ، حداقل برای من، به نسبت گوگل نتایج مرتبط تری در اختیار شما می‎گذارد.

Bing Interests

Bing Interests به شما کمک می‎کند در رابطه با مواردی که به آن‎ها علاقه دارید نظیر اخبار، سهام و وضعیت آب و هوایی محلی به روز باشید، بنابراین همیشه آخرین

اخبار در رابطه با موضوعاتی که به آن‎ها توجه دارید دریافت خواهید کرد.

از بخش Interests و Manage Cards درون این اپلیکیشن می‎توانید این علاقه مندی‎ها را مدیریت و کنترل کنید.

2.Bing-Search-5.7-for-iOS-iPhone-screenshot-002

هرگونه تغییری که در اپلیکیشن مخصوص آیفون در رابطه با Bing Interests صورت گیرد به صورت بی نقصی در بین کاربرانی که به داخل اپلیکیشن مخصوص موبایل و دسکتاپ بینگ نیز لاگین کرده‎اند، همگام می‎شود.

با این بخش، به روز رسانی در رابطه با اخبار، آب و هوا و دیگر موضوعات مورد توجه به صورت کارت‎هایی در صفحه‎ی اصلی بینگ ظاهر می‎شوند. شما می‎توانید موضوعات جدیدی را برای دنبال کردن، شهرهایی برای در اختیار داشتن اطلاعات آب و هوایی آن‎‎ها، و موارد دیگر را، اضافه کنید.

3.Bing-Search-5.7-for-iOS-iPhone-screenshot-003

اطلاعات بیشتر و نکته‎های مفید در رابطه با شخصی سازی تجربه شما در رابطه با این بخش را می‎توان در بخش سوال و جواب‎های مایکروسافت پیدا کرد. به یاد داشته باشید که ویژگی Bing Interests بستگی به منطقه‎ی زندگی شما دارد و ممکن است در کشوری که شما اقامت دارید، موجود نباشد.

ویژگی‎های برجسته‎ی دیگر: گردش در اینترنت به حالت خصوصی، خصوصیت Trending Now در ساعت اپل و موارد دیگر

سرانجام می‎توان امکان گردش در اینترنت به حالت خصوصی را نیز در اپلیکیشن بینگ برای آیفون داشت.

آن دسته از افرادی که دستگاه‎ خود را با اعضای خانواده‎شان به اشتراک می‎گذارند ممکن است خواسته باشند به صورت خصوصی در اینترنت جستجو کنند تا صفحات وب بازدید شده و جستجو‎های خود را به حالت خصوصی نگه دارند.

4.Bing-Search-5.7-for-iOS-iPhone-screenshot-003

شما از طریق بخش تنظیمات اپلیکیشن یا از طریق آهسته ضربه زدن بر روی toggle قرار گرفته در کادر جستجو، مشابه با مرورگر Safari اپل در نسخه‎های قبلی iOS، وارد وضعیت خصوصی ‎می‎شوید.

بخش اخبار بینگ حالا به شما اجازه می‎دهد با وارد کردن کلمات کلیدی موضوعات خاصی را دنبال کنید، همچنین با استفاده از تگ‎های هوشمند داستان‎های مرتبط به هم ربط دهید. و اگر شما صاحب دستگاه ساعت اپل باشید، قادر به این خواهید بود که ‎داستان‎های بخش Popular Now بینگ را از روی مچ دست خود مرور و بررسی کنید.

گزارشات تغییرات اپلیکیشن بینگ نسخه‎ی 5.7

ویژگی‎ها و موارد اصلاح شده‎ی جدید زیر به دنبال انتشار این اپلیکیشن ذکر شده‎اند:

بخش Bing Interests: هیچوقت کوچکترین چیزی را به دنبال شخصی سازی اپلیکیشن بینگ در رابطه با چیز‎هایی که نسبت به آن‎ها اهمیت می‎دهید، از دست ندهید، نظیر خبر‎های مهم، سهام، اطلاعات آب و هوا و بسیاری از موارد دیگر (برای تمامی کشور‎ها این ویژگی وجود ندارد).

ساعت اپل: در یک نگاه اخبار وب را در بخش Popular Now بر روی ساعت اپل خود مشاهده کنید.

اخبار بینگ:

⦁ اخبار بینگ به شما حالا کمک می‎کند با تگ‎های هوشمند داستان‎های مرتبط با هم را در ارتباط با هم قرار دهید.

⦁ موضوعات اخبار مورد علاقه‎ی خود را با اضافه کردن آن‎‎ها به علاقه مندی‎های خود دنبال کنید.

جستجو به حالت خصوصی: ما فعال کردن وضعیت جستجوی خصوصی را زمان تایپ کردن اصطلاحات جستجویی با قرار دادن یک toggle در کادر جستجو، آسان تر کرده‎ایم.

اپلیکیشن مخصوص آیپد بینگ برای آیفون با این ویژگی‎های جدید به روز رسانی نشده است.

موجودیت

این اپلیکیشن 31.9 مگابایتی نیاز به آیفون یا آیپاد تاچ دارای iOS 7.0 یا بالاتر دارد. این اپلیکیشن به طور کامل برای آیفون 6، آیفون 6 پلاس بهینه شده است و به زبان‎های چینی ساده، ژاپنی و انگلیسی موجود است.

این نرم افزار دارای یک بخش WatchKit با قابلیت نگاه اجمالی و یک اپلیکیشن مخصوص ساعت اپل برای فراهم سازی مرور اخبار محبوب و داغ در بخش Popular Now برای ساعت اپل می‎باشد.

آپلیکیشن Bing for iPhone را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا