Blackberry gooshi 10 new

بلک بری دیگر جزو گوشی های هوشمند نیست؟

بلک بری 10 بزودی معرفی میشود و “RIM” مدیر اجرایی یاهو ، خانم “Marissa Mayer” را به مراسم بزرگ معرفی گوشی “BlackBerry 10” در اوایل سال آینده دعوت نخواهد کرد. در روز سه شنبه خانم “Marissa Mayer” در یک مصاحبه با “Fortune” به صورت مکرر گفت که کمپانی او دارد از استفاده از محصولات “بلک بری” روی بر می گرداند.ولی او یک قدم جلوتر رفت و برای اینکه بر روی زخم “RIM” نمک بپاشد، چندبار گفت که از کارکنانش می خواهد که از “گوشی های بلک بری به سمت گوشی های هوشمند ” مهاجرت کنند. به این معنی که محصولات “BlackBerry” دیگر جزو گوشی های هوشمند به حساب نمی آیند.

بلک بری 10

او گفت:” یکی از مهم ترین چیزها برای استراتژی جلو رفتن یاهو ، موبایل است.پس واقعا مهم است که مهندسان ما ، فروشندگان ما ، درواقع همه افرادی که در کل سازمان ما هستند ، واقعا آندروید ، آیفون ، و ویندوز8 را بشناسند.و واقعا یک درک از اینکه دربین آنها چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و چگونه یک تجربه فوق العاده مهیا کنند داشته باشند.پس ما تصممیم گرفتیم که همه را به سمت استفاده از گوشی های هوشمند به روز کنیم.”

بلک بری در حال از دست دادن کاربران قدیمی

باوجود اینکه ، واضحا گوشی های “بلک بری” هنوز گوشی های هوشمند هستند ، این نکته که این کمپانی در طول یکسال اخیر هیچ گوشی جدیدی را به بازار معرفی نکرده است، حتی به قدیمی ترین کاربرانش هم این حس را داد که بلک بری ها دیگر قابل رقابت نیستند.

ضعف BlackBerry

“Al Sacco” که سالهاست یک وفادار به بلک بری است ، در وبلاگش اعتراف کرد که او هم اکنون هم یک گوشی بلک بری و هم یک گوشی آندروید با خود حمل می کندبرای اینکه “RIM” دیگر همه نیازهای او نسبت به گوشی های همراه را در اختیارش نمی گذارد. نمی خواهیم چشم بسته غیب بگوییم ، ولی “RIM” واقعا نیاز دارد که هرچه زود تر ” بلکبری 10″ را معرفی کند.

آندروید و BlackBerry

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا