عرضه گلکسی اس 6 سامسونگ به همراه 56 اپلیکیشن از پیش نصب شده

هر زمان که یکی از شرکت‎های بزرگ در صنعت ساخت گوشی‎های هوشمند خبر عرضه یک مدل جدید را می‎دهد و به دنبال آن گوشی همراه هوشمند جدیدی عرضه می‎کند، اوقات به اوقات خوش و هیجان انگیزی تبدیل می‎شوند. حالا زمان این فرا رسیده است که سامسونگ به دنبال عرضه قریب القوع گلکسی اس 6 و S6 Edge چنین دورانی را تجربه کند. میزان اشتیاقی که این دو دستگاه جدید می‎توانند ایجاد کنند اندکی بواسطه یک گزارش تعدیل می‎تواند شود که در آن اشاره به این می‎شود که بر روی این دو دستگاه جدید 56 اپلیکیشن قبل از عرضه به بازار نصب می‎شود..

در بین دست اندرکاران صنعت گوشی‎های همراه هوشمند اینطور پیچیده بود که سامسونگ از تجربیات قبلی خود درست گرفته است و این دفعه قصد این را دارد که کاربران گوشی‎های گلگسی اس 6 را با بلوت ویر کمتری (blotware برنامه‎هایی که بر روی گوشی از قبل توسط شرکت سازنده نصب می‎شوند و برخی از آن‎ها واقعا حجم گیر هستند) درگیر سازد. ولی مشخص شد که این حرف‎ها درست نبوده است و عاشقان سری گوشی‎های گلکسی اس 6 باید خودشان را برای تجربه یک دستگاه مملو از بلوت ویر آماده کنند.

1

زمانی که گلکسی اس 6 به بازار عرضه شود، در واقع دارای 6 اپلیکیشن از پیش نصب شده بیشتر به نسبت آنچه که در گلکسی نوت 4 به چشم می‎خورد، می‎باشد. به نظر می‎رسد که سامسونگ در جهت مخالف آنچه که اکثر مصرف کنندگان می‎خواهند عمل کرده است. اپلیکیشن‎هایی نظیر Newstand, WhatsApp, Instagram, MicrosoftOneDrive, S Voice و S Health همگی قسمتی از اپلیکیشن‎هایی خواهند بود که به همراه این دستگاه عرضه می‎شوند. البته، بعضی از آن‎ها واقعا برای مصرف کننده نهایی مفید است، نظیر OneDrive که به دلیل حذف اسلات microSD برای افزایش میزان فضای ذخیره سازی قرار گرفته است، ولی همین ویژگی را می‎توان مورد بحث قرار داد که شاید کاربران در واقع بخواهند خودشان سیستم ذخیره سازی ابری دلخواهشان را انتخاب کنند تا اینکه به اجبار یکی به خورد آن‎ها داده شود.

2

طبق یک اظهارنظر تاریخی توسط سامسونگ ادعا شده بود که این شرکت کره ای با اجازه دادن ” به کاربران برای پاک کردن اپلیکیشن‎های از پیش نصب شده بر روی گلکسی اس 6 و S6 Edge” تدبیر لازم را اتخاذ کرده است، ولی به نظر می‎رسد همچین چیزی درست نباشد. طبق همان گزارش، حداکثر کاری که می‎شود کرد غیرفعال سازی اپلیکیشن‎ها یا جلوی کار آن‎ها را گرفتن است تا پاک کردن کامل آن‎ها از دستگاه مورد نظر.

سامسونگ، چه زمانی درس خواهی گرفت؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا