ساعت بسیار هوشمند Boldr Voyage

ساعت جدید Boldr Voyage را باید بسیار هوشمند نامید

افسوس که ظاهر ساعت های هوشمند دقیقاً مثل ساعت های معمولی است. وگرنه بستن چنین ساعت هایی با قرار دادن کامپیوتر در مچ دستان فرقی ندارد. به گفته سایت Worn and Wound، ساعت جدید Boldr Voyage را باید بسیار هوشمند نامید . این مدل اولین ساعت هوشمندی است که شرکت Quartz تولید کرده است، ولی به حدی پیشرفته است که بتواند به شما خبر دهد که گوشی تلفن شما در چه حال است. در این ساعت یک باتری 6 ماهه قرار داده شده است که از بسیاری از مدل های دیگر که هر روز یا هر هفته باید شارژ شوند، دوام بیشتری دارد.

2015-08-30_001538

ساعت Voyage از لحاظ اینکه شیک و زیباست، به Withings Activité و Activité Pop شباهت زیادی دارد

شرکت Quartz در طراحی صفحه نمایش این ساعت از ساعت های خلبانان الهام گرفته است. بدنه 43 میلی متری این ساعت از استیل ضد زنگ به همراه پوشش PVD تشکیل شده و در دو مدل مات و براق به همراه چند نوع بند چرمی مختلف تولید شده است. تا عمق 30 متری آب وارد این ساعت نخواهد شد.

در این ساعت یک حسگر برای شمارش حرکات ورزشی و تناسب اندام شما کار گذاشته شده است که از طریق بلوتوث 4 می تواند اطلاعات را به گوشی همراه شما منتقل نماید. از اعداد 1 تا 12 برای مشخص کردن میزان ورزشی که شما انجام داده اید استفاده می شود، عدد 1 به معنای 0 درصد و عدد 12 نشانگر 110 درصد می باشد.

اعلان های گوشی همراه شما به ساعت منتقل شده و از طریق چراغ رنگی یا لرزش شما را با خبر می سازند. از طریق هشدار های ساعتتان می توانید بفهمید که اتفاق جدیدی در گوشی تان افتاده است. بر خلاف ساعت های Apple Watch و ساعت های هوشمند Android، از طریق خود Voyage نمی توانید به پیام ها پاسخ دهید، ایمیل هایتان را مشاهده کنید و یا تماس بگیرید و برای این کارها حتما باید از گوشی همراهتان استفاده نمایید.

با Voyage می توانید با خبر شوید که گوشی همراهتان را جا گذاشته اید. دیگر نگران گم کردن تلفن در تاکسی و… نباشید.

امکان جالب دیگری که این ساعت دارد، عکاسی از راه دور است که به شما اجازه می دهد که با زدن یک دکمه روی ساعت، توسط دوربین گوشی خود عکس بگیرید.

نکته جالب دیگری نیز در مورد باتری این محصول وجود دارد. ساعت هوشمند Voyage دارای دو باتری است. یکی از آنها باتری CR2032 سلولی قابل تعویض است که برای اجرای امکانات هوشمند آن استفاده می شود و تا 6 ماه دوام دارد؛ باتری جدای دیگری نیز برای این ساعت شرکت Quartz در آن تعبیه شده که تا 3 سال قابل استفاده است.

این شرکت قرار است در برنامه ای که در تاریخ 9 شهریور برگزار خواهد کرد، ساعت های هوشمند خود را با قیمت حداقل 129 دلار به فروش برساند.

عکس های زیبایی از ساعت Boldr Voyage را در زیر برای شما آورده ایم.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا