هر دو مدل آیفون 6 امروز 18 شهریور معرفی می شوند !

گزارش جدیدی از سایت فرانسوی iGen.fr ادعا کرده که شرکت اپل قصد دارد هر دو مدل آیفون6 را در یک روز وارد بازار کند. این گزارش توسط سایتی منتشر شده که قبلا پیش بینی های بسیار درستی در مورد محصولات اپل داشته است ، و در آن نوشته شده که روز جمعه 19 سبتامبر هر دو مدل آیفون 6 (5.5 و 4.7 اینچی) روانه بازار خواهند شد. طبق الگوی عرضه سایر محصولات اپل این محصول را نیز در بار اول با یک موج اصلی عرضه خواهد کرد.

iphone6assembled2

 

به احتمال زیاد به علت مشکلاتی که در مسیر تولید انبوه مدل بزرگ تر وجود دارد اپل در موج اول مدل 4.7 اینچی را بیش از 5.5 اینچی عرضه کند . سایت MacRumors از طریق منبعی مطلع شده است که در موج اول عرضه آیفون6 اپل درآمدی مساوی را از هر دو مدل به دست خواهد آورد اما از نظر تعداد عرضه مدل بزرگ تر نصف مدل کوچیکتر عرضه خواهد شد.

گزارش هایی که در مورد عرضه همزمان هر دو مدل آیفون6 می باشد با گزارش های قبلی تناقض دارد از جمله آن ها گفته های تحلیل گر سایت KGI  آقای مینگ چی کو که گفته بود اپل مدل 4.7 اینچی را یک هفته بعد از معرفی عرضه می کند اما مدل 5.5 اینچی به علت مشکلاتی که در مسیر تولید آن وجود دارد تا اواخر سال جاری و اوایل سال بعد به تعویق خواهد افتاد.

انتظار می رود شرکت اپل آیفون6 را در یک رویداد مطبوعاتی در مکان مرکز فلینت در شهر کوپرتینو معرفی کند ، علاوه بر صفحه نمایش بزرگ تر دارای پردازنده های سریع تر A8 بوده و فضای ذخیره سازی آن تا 128 گیگابایت می باشد. همچنین گفته می شود آی دی لمسی آن به روزرسانی شده و ماژول های دوربین مجهز به تثبیت کننده نوری بود و بهبود یافته تر خواهند بود و میزان تنظیم فلش نیر در آن پیشرفت هایی دارد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا