برنامه Breeze توسط RunKeeper ، پیگیری آمادگی جسمانی

برنامه Breeze ساخته‎ی ران‌کیپر یک برنامه آی او اس جدید است که گام‌ها را می‌شمارد و فعالیت‌های شما را پیگیری می‌کند. می‌دانم که بسیاری از این نوع برنامه‌ها در اپ‌استور وجود دارد.

برنامه Breeze

       برنامه Breeze

اما ران‌کیپر در زمینه آمادگی جسمانی بازیگر مهمی است و برنامه Breeze نیز عالی طراحی شده است و کاملاً مجانی است، حتی پرداخت درون برنامه نیز وجود ندارد.

برنامه Breeze از پردازشگر حرکتی موجود در آیفون 5اس به نام ام7 استفاده می‌کند تا بیش از 7 روز از فعالیت‌های شما را پیگیری کند، حتی زمانی که برنامه در حال اجرا نیست و بدون تأثیر آنچنانی بر مصرف باتری، این کار انجام می‎شود.

برنامه Breeze برای دانلود از اپ‌استور رایگان است. حدود 12 عکس از برنامه را در اینجا به همراه اطلاعات مربوطه قرار داده‌ام، پس در برنامه چرخی بزنید و در قسمت نظرات بگویید درموردش چه فکر می‌کنید…

در اولین اجرا، برنامه از شما برای دسترسی به اطلاعات حرکتی اجازه می‌خواهد. (برای لغو دسترسی برنامه‌ها به قسمت تنظیمات > خصوصی > فعالیت حرکتی بروید). آیفون 5اس به همراه آی او اس بدون درگیر کردن پردازنده آ7، از چیپ بسیار بهینه ام7 استفاده می‌کنند تا گام‌های شما را بشمارد و حرکت شما را پیگیری کند.

این چیپ تا حداکثر یک هفته از اطلاعات حرکتی را ذخیره می‌کند و برنامه‌های سازگار می‌توانند از این اطلاعات استفاده کنند. همانطور که در زیر می‌بینید، برنامه Breeze قادر بود اطلاعات حرکتی یک هفته پیش من را بازیابی کند، و من بلافاصله اطلاعاتی را برای شروع کار بدست آوردم.

طراحی برنامه Breeze شگفت‌انگیز است: عناصر رابط کاربری ساده‌گرا هستند، رابط بی‌نقص است، انیمیشن‌های زیبایی دارد و باوجود گزینه‌های بدیهی بلافاصله با آن احساس راحتی می‌کنید. اگر برنامه Nike Move که برای ام7 بهینه شده نمونه طراحی خوب بوده، برنامه Breeze رابط کاربری برنامه آمادگی جسمانی را به مرحله جدیدی می‌برد.

برنامه Breeze

برنامه Breeze

برنامه Breeze

همچنان‌که برنامه Breeze اطلاعات فعالیت‌های شما را گردآوری می‌کند، می‌توانید برای دیدن گام‌های برداشته‌شده در روز مورد نظر، به تاریخچه‌ای از حرکت‌های خود دست پیدا کنید. برای توضیح نحوه کار چیپ ام7، توسعه دهنده لینکی را با عنوان “چگونه اطلاعات مربوط به قبل از نصب برنامه را بدست می‌آوریم” در پایین قرار داده است.

برنامه Breeze

برنامه Breeze

با انتخاب آن پیغامی به نمایش درمی‌آید که نحوه کار این فناوری را توضیح می‌دهد. توسعه دهنده‌گان تأکید کرده‌اند که چیپ ام7 هیچگاه اطلاعات مکانی را ردیابی نمی‌کند. این حرکت خوبی است و امیدواریم باقی برنامه‌های سازگار با ام7 نیز آن را دنبال کنند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، برنامه عملکرد شما را تحلیل می‌کند تا جانور متناسب با آن را تعیین کند، برای مثال من یک شیر خودانگیخته هستم.

برنامه Breeze

برنامه Breeze

بله شما می‌توانید اهداف و دستاوردهای خودتان را با گزینه‌های استاندارد به اشتراک‌گذاری در آی او اس، شامل قرار دادن نمودار در فلیکر، به اشتراک بگذارید.

برنامه Breeze

برنامه Breeze

 

همانند برنامه‌های دیگر آمادگی جسمانی، برنامه Breeze امکان تعیین اهداف روزانه، دریافت هشدار برای زمان فعالیت و امکانات دیگر را دارد.

برنامه Breeze طوری طراحی شده تا سرگرم کننده باشد: بی‌درنگ فعالیت‌های قابل توجه شما را پررنگ می‌کند و دستاوردهایتان را جشن می‌گیرد.

لیستی از ویژگی‌های کلیدی برنامه Breeze

بهبود آمادگی جسمانی به‌راحتی

سالم‌تر بودن لزوماً نباید سخت باشد. برنامه Breeze بر اساس گذشته‌تان و با تعیین هوشمندانه و شخصی‌سازی شده اهداف فعالیتی، آمادگی جسمانی را برای شما آسان می‌کند. در طول روز، برنامه Breeze با به‌روز رسانی هوشمندانه وضعیت لحظه به لحظه شما و آگاه کردنتان از اینکه چقدر طبق برنامه در جهت اهداف پیش می‌روید، مسئولیت شما را بهتان یادآوری می‌کند.

سرگرم کننده کردن آمادگی جسمانی

برنامه Breeze بوسیله پررنگ کردن فعالیت‌های قابل‌توجه‌تان همراه با ارائه متون جالب در مورد فعالیت‌های روزانه و گذشته‌تان و جشن گرفتن پیشرفت شما، آمادگی جسمانی را سرگرم کننده می‌کند.

جشن گرفتن پیشرفت شما

به کاوش اطلاعات روزانه و سابقه خود از آغاز کار با برنامه Breeze بپردازید. بهترین روزهایتان را ثبت کنید و فهم عمیق‌تری از روتین‌های خود بدست بیاورید.

موفقیتتان را با دوستان به اشتراک بگذارید

تنها نباشید. برنامه Breeze  به اشتراک‌گذاری و مقایسه روزهای عالی، اهداف دست یافته، و پروفایل فعالیت‌های شما با دوستانتان در فیسبوک، توییتر، ران‌کیپر و بقیه را آسان کرده است.

باتری خود را ذخیره کنید

علی‌رغم پیگیری و بررسی فعالیت‌های شما در تمام روز، حتی زمانی که گوشی در جیبتان است، برنامه Breeze  در مورد مصرف انرژی هوشمندانه عمل می‌کند و برای باتری شارژ زیادی باقی می‌گذارد.

برنامه Breeze به طور مجانی در اپ استور قابل دریافت است.

باتوجه به این‌که برنامه Breeze بر اساس ام7 طراحی شده، برای استفاده از آن به آیفون 5اس نیاز دارید.

اگر برنامه اصلی ران‌کیپر برای آی او اس را استفاده می‌کنید (که آن هم مجانی است)، خوب است بدانید که آن هم از ردیابی توسط ام7 پشتیبانی می‌کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا