با طرح Bugatti certified صاحب اتومبیل Veyron شوید

نمی توانید از پس خرید یک اتومبیل مدل جدید Veyron بر بیایید ؟ اما حالا شما می توانید با استفاده از طرح ‘Bugatti certified’صاحب یکی از این اتومبیل ها شوید

“مالکیت پیش خریدی گواهی شده” یا به اختصار CPO و نام ” بوگاتی Veyron ” دو نامی هستند که هیچ گاه هیچ کس فکر با خیالش را نمی کرد که در کنار یکدیگر قرار داده شوند. و اما حالا ما اینجا هستیم و شاهد رخ دادن این موضوع می باشیم.

درست شنیدید ؛ حالا حتی شما هم می توانید صاحب یک اتومبیل Veyron شرکت بوگاتی به صورت مالکیت پیش خریدی گواهی شده شوید. درست است و قبول دارم که پذیرفتن این حرف کمی مشکل به نظر می رسد.

2015-10-05_091831

اتومبیل بوگاتی ویرون که شروع به تولید اش را از سال 2005 شروع کرده و تولید خودش را تا سال 2015 ادامه داده است ، سریع تر ین تولید را بین اتومبیل های جهان دارد. موتور نیرومند مدل W16 دارای چهار توربو شارژ این اتومبیل که می توان قدرتی معادل با 1000 اسب بخار را تولید کند ، می تواند سرعت اش را در تنها 2.5 ثانیه از 0 به 62 مایل بر ساعت برساند و همچنین به سرعت نهایی عالی 253.81 مایل بر ساعت نیز دست یابی پیدا کند.

با این که این سری ایز اتومبیل ها در همه جای دنیا با نرخ های قیمتی از 1.2 میلیون دلار گرفته تا 2.5 دلار فروخته می شدند ، ولی شرکت بوگاتی توانست تک تک اتومبیل های Veyron ای را که ساخته بود ، که حدود 450 عدد اتومبیل بود ، را بفروشد ، که یعنی این شرکت توانسته است دل خیلی از افراد میلیونر را با این مدل از اتومبیل اش شاد کند. و این مسئله که ما در موردش خندیدیم و بیان کردیم که این شرکت با فروش 450 اتومبیل Veyron هیچ میلیونری را نادیده نگرفته است ، حدس مان حتما درست بوده است ، چرا که حالا این شرکت به سراغ فروش اتومبیل هایش به افراد عادی از طریق طرح مالکیت پیش خریدی گواهی شده رفته است.

2015-10-05_091846

حالا حتما می پرسید که این پسوند CPO یا مالکیت پیش خریدی گواهی شده چه تاثیری بر روی بوگاتی شما خواهد داشت ؟ اول از همه ، شرکت بوگاتی گواهی می دهد که اتومبیل فروخته شده به شما هیچ گونه ضربه یا صدمه ای ندیده است که به سبب آن لازم باشد که بازسازی و تعمیر شده باشد. اگر شما دوست دارید که اتومبیل تان را دستکاری کرده و نسبت به علاقه تان شخصی سازی کنید ، شرکت بوگاتی این کار را هم برای شما می کند. دستکاری های شخصی ای مانند رنگ کاری دوباره نسبت به نظر شما و تم داخلی اتومبیل همگی از طرح هایی هستند که این شرکت برای مدل مالکیت پیش خریدی گواهی شده خودش در نظر گرفته است.

تازه کجایش را دیده اید ، شرکت بوگاتی حتی سیستم تعلیق استاندارد موجود در این اتومبیل ها را به دلخواه شما با سیستم تعلیق اتومبیل های اسپرت شرکت اش تعویض می کند.

در جمع بندی این طرح مالکیت پیش خریدی گواهی شده شرکت بوگاتی هم باید گفت که این شرکت گارانتی دو ساله ای را برای اتومبیل هایش ارائه می دهد ، که خریداران می تواند اگر لازم دانستند ، تا دو سال از آن استفاده کنند.

پس اگر شما هم جزو آن 450 نفری نیستید که این اتومبیل را خریده اند و فرصتی خرید آن را از دست داده اید ، ممکن است دلتان بخواهد که به فروشنده اتومبیل های بوگاتی محل تان زنگ بزنید و بپرسید که آیا هیچ اتومبیل طرح مالکیت پیش خریدی گواهی شده برایشان باقی مانده است یا نه.

 

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا