دعوت سامسونگ از برنامه نویسان جهت ساخت برنامه برای نسل بعدی Gear

سامسونگ می‎خواهد برنامه سازان به یاد داشته باشند که به جز اکوسیستم اپل، دنیای دیگری هم وجود دارد. خیر منظورمان دنیای Android Wear نیست. دنیای Samsung Tizen! طی یک اعلامیه‌ی رسانه‎ای که روز 24 آوریل منتشر شد، سامسونگ از برنامه سازان دعوت کرده تا برای دستگاه پوشیدنی‎اش قبل از رونمایی از آن، برنامه بسازند.

1

امروز شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که اعضای جامعه‎ی جهانی برنامه سازان می‎توانند زودتر از بقیه به کیت توسعه‎ی نرم افزار (Software Development Kit (SDK)) نسل بعدی دستگاه Gear دسترسی پیدا کنند. این دستگاه پوشیدنی جدید، در واقع نسل هفتم از Samsung Gear است که به صورت ساعت مچی ارائه می‎شود. این اولین بار است که سامسونگ SDK دستگاه پوشیدنی‎اش را قبل از اعلام رسمی محصول در اختیار برنامه سازان ثالث قرار می‎دهد.

با نگاه کردن به این دعوت‎نامه، به نظر می‎رسد که سامسونگ قصد دارد که دستگاه پوشیدنی‎اش همه چیز تمام باشد.

در این دعوت‎نامه، شرکت اشاره می‎کند که این اولین بار است SDK دستگاهش را در اختیار برنامه‎سازانی خارج از سازمان قرار می‎دهد. این نشان می‎دهد که سامسونگ حاضر نیست به خاطر Android Wear از Tizen دست بکشد.

برنامه سازان، بهتر است عجله کنید چون این یک فرصت طلایی است تا بتوانید برنامه‎تان را روی دستگاهی قرار بدهید که سال گذشته بیش از هزاران واحد آن به فروش رفته است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا