بازی اکشن و سریع Bullet Train از شرکت Epic Games

آهسته کردن زمان و انجام دادن تله پورت در یک ایستگاه قطار در بازی Bullet Train شرکت Epic Games در حال حاضر واقعیت مجازی چیزی نظیر یک معما به نظر می‎آید.

بازی‎های اکشن اول شخص به نظر برای این رسانه عالی باشند، ولی زمانی که شما اکشن سریع و حرکات تند و نامنظم را اضافه می‎کنید، افراد بسیاری احساس تهوع آور دارند (و بعضی از افراد حتی ممکن است در واقع ناهار خود را از دست بدهند).

گیفت کارت اپل

1.oculus-touch-bullet-train-1

تقریبا در تمامی دمو‎های نوآورانه‎ی بازی‎های واقعیت مجازی که ما تا به الان دیده‎ایم، بازی‎های شرکت Epic Games عملکرد بهتری در رفع این مشکل داشته‎اند.

با داشتن تنها یک گیم پلی، به نظر می‎رسد این شرکت مشکل به هم خوردن حال افراد در بازی‎های اکشن واقعیت مجازی را رفع کرده است.

بررسی بازی

با استفاده از دسته‎های کنترلی لمسی Oculus Rift، بازی Bullet Train با استفاده از موتور بازی Unreal به شما اجازه می‎دهد خود را حول یک ایستگاه قطار تله پورت کنید و دسته‎های کنترلی لمسی (که اندکی شبیه به دسته‎های کنترلی پیشرفته‎ی کنسول Wii هستند) در جهان مجازی در اختیار شما “دست” قرار می‎دهند.

دست را به سمت دشمنان خود بگیرید و انگشت خود را فشار دهید و “بوم”! دشمنان خود را نابود کرده‎اید.

2.oculus-touch-bullet-train-2

به دنبال از بین بردن یک دشمن شما می‎توانید سلاحی که روی زمین افتاده است را بردارید و به سراغ آدم بد‎ها بروید.

با استفاده از کنترل‎های لمسی Oculus شما می‎توانید تفنگ و نارنجک را به نحوی بردارید و نگه دارید که انگار خودتان دارید این کار را انجام می‎دهید ( حتی به شما “اجازه داده می‎شود” لگد زدن یک تفنگ سنگین را اگر مراقب نباشید حس کنید)، تا احساس واقعی بودن بیشتری به بازی داده شود.

و از آنجاییکه بعد از هر بار تله پورت کردن، طول می‎کشد تا مهاجین شما، بتوانند شما را پیدا کنند، اگر استراتژی نداشته باشید باید انتظار ارتشی را داشته باشید که سریع شما را نابود می‎کنند.

خوب، نباید این را هم فراموش کنیم که قابلیت‎های تله پورت کردن شما زمان را می‎تواند آهسته کند، که همین امر به شما این توانایی را می‎دهد مانعی را جلوی موشک‎ها و گلوله‎ها را بگیرید و آن‎ها را به سمت دشمنان خود برگردانید. واقعا مفرح است.

3.oculus-touch-bullet-train-6

مهمتر از همه، این شرکت به ما نشان می‎دهد که بازی‎های اکشن پر برخورد در واقعیت مجازی جواب می‎دهند. اگر شما همین بازی را انجام دهید، ولی به جای تله پورت کردن از قدم زدن، دویدن و حملات دایم به دشمن با استفاده از تفنگ‎های سنگین استفاده کردید، شک نکنید نیاز به پلاستیکی دارید که در آن بالا خواهید آورد.

تله پورت کردن به شما اجازه می‎دهد همزمان ساکن و متحرک باشید

در حال حاضر، مشخص نیست که بازی Bullet Trai به یک بازی کامل تبدیل خواهد شد یا اینکه به همین حالت دمو باقی خواهد ماند. ولی مشخصا یکی از تاثیر برانگیز ترین و شاید نوآور ترین دمو‎های بازی‎های واقعیت مجازی باشد که ما تا بحال دیده‎ایم، و بنابراین به این امید باقی می‎مانیم که این بازی به صورت کامل عرضه شود.

اگر هیچ چیزی رخ ندهد، شما می‎توانید انتظار داشته باشید که در عرض یکی دو سال دیگر شاهد عناوین متعددی از بازی‎هایی باشید که از قابلیت تله پورت استفاده می‎کنند.

gizmag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا