کیس گوشه‌ای مینیمال Bumpies از آیفون 6 شما محافظت می‌کند

از زمان ظهور آیفون، همیشه بحث‌هایی در مورد استفاده یا عدم استفاده از کیس‌های این دستگاه مطرح بوده است. چه می‌شود اگر راهی باشد که هم زیبایی دستگاه را حفظ کرد و هم از گوشی محافظت کرد؟ خوب، چنین چیزی ممکن شده.

Bumpies

کیس گوشه‌ای مینیمال Bumpies اصلاً یک کیس نیست. این وسیله در واقع چهار تکه‌ی کوچک مقاوم در برابر شوک است که در گوشه‌های آیفون 6 شما قرار می‌گیرد و باقی ظاهرِ زیبای تلفن شما را خالی رها می‌کند.

Bumpies از مواد سخت، فشرده و مقاوم ساخته شده است. این قطعات مانند یک بامپر ضد شوکِ بدون بخش‌های اضافی عمل می‌کند. بخش‌های کوچک گوشه‌ها تا فاصله‌ی حدود ۱.۲۵ میلی متری لبه‌های آیفون گسترده می‌شود، بنابراین همه‌ی جهات در مقابل افتادن محافظت می‌شوند.

این تکه‌ها با استفاده از نوار مدل 3M به گوشه‌های آیفون شما می‌چسبد. هنگامی که آن‌ها نصب شدند، به لطف همین قابلیت چسبندگی دیگر به آسانی قابل جداسازی نخواهند بود. همچنین این‌ها آن قدر کوچک هستند که به خوبی با هر وسیله‌ی جانبی دیگری مانند بند، اتصال داشبورد و دیگر محافظ‌های صفحه کار می‌کنند. این گوشه‌ها به صورتی طراحی شده‌اند تا هنگامی که آن را از جیب یا کیف خود خارج می‌کنید کمتر به اشیا مختلف گیر کنند.

Bumpies در رنگ‌های مختلفی به بازار می‌آید. می‌توانید آن را به قیمت ۲۵ دلار از آمازون خریداری کنید. نسخه‌ای هم برای آیفون 6 پلاس به همین قیمت وجود دارد.

در مورد این کیس چه نظری دارید؟ آن را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.